Last Minute

Škótsky okruh

Na okruhu Škótskom uvidíte množstvo tajomných hradov dýchajúcich históriou, ochutnáte pravú škótsku whisky a keď budete mať šťastie pri jazere Loch Ness, tak možno stretnete aj bájnu lochnesskú príšeru. Program
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

4x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň/Bratislava – Edinburgh – Viedeň/Bratislava, 1x príručná batožina 10 kg/os., transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA (v prípade odletu z Viedne), sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky 220 EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, orientačná cena vstupov 150 EUR/os. (platba na mieste v GBP). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 330 EUR/4 noci. Upozornenie: na vstup do Spojeného kráľovstva je potrebný cestovný pas platný počas celej doby pobytu (občania SR). Ceny vopred objednaných vstupov sa môžu meniť. CK Turancar si vyhradzuje právo na ich doúčtovanie. Batožinové limity: v prípade zmeny leteckej spoločnosti si CK vyhradzuje právo na ich zmenu.
Naši partneri