Termín

ZOZNAMKA

Ak nechcete cestovať sám a nemáte spolubývajúceho na strávenie Vašej dovolenky, prípadne nechcete, aby sa Vaša dovolenka predražila o príplatok za jednolôžkovú izbu, ponúkame Vám možnosť nájsť si spolucestujúceho prostredníctvom našej stránky. V prípade, že máte záujem, prosíme Vás o vyplnenie nasledovných údajov:

*
*
*

(V texte uveďte Vaše požiadavky na predpokladaný termín a miesto pobytu, prípadne stručné informácie o Vás a Vašej predstave o dovolenke)

CK Turancar nebude zasahovať do hľadania spolubývajúceho ani vykonávať zmeny vo Vami zadaných odkazoch. Všetky Vami zadané informácie budú zobrazované na stránke CK Turancar.

V prípade, že na stránke nájdete odkaz od osoby, ktorá by vyhovovala Vašim predstavám, kontaktujte túto osobu priamo na základe údajov zverejnených na tejto stránke.

Veríme, že Vaše hľadanie bude úspešné a prajeme Vám príjemné strávenie dovolenky s novými priateľmi.

* Povinné údaje

Spracúvanie osobných údajov.
Vyplnením povinných údajov súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu: Meno, e-mailová adresa pre potreby zverejnenia príspevku.
Kontrolný reťazec:
Hana, 0948165252 - (17.1.2021, 11:32:16)
Ahojte Hladam partacku, spolubyvajucu na dovolenku 2021, moze byt Slovensko wellness, april Egypt alebo sa mozeme dohodnut. Mam 41, nefajciarka veselej povahy a som z BA, hladam niekoho z okolia aj kvoli osobnemu stretnutiu. Hana Hana
Jojo, (5.1.2021, 12:19:33)
Hladam partaka na dovolenku. Koniec februara alebo marec. Rozmyslam o Zanzibare pripadne ina destinacia dohodneme sa. Ak mas zaujem napis na slovak963@azet.sk
Naši partneri
Mercedes 1 percento