Last Minute
Romantické poznávacie zájazdy pre dvoch

Vezmeš (si) ma na poznávačku?

Romantické poznávacie zájazdy pre dvoch

Romantické poznávacie zájazdy pre dvoch

Keďže Valentín je v našich končinách sviatkom, ktorý sme si už pomaly pustili do našich sŕdc a obchodov :), aj my sme sa rozhodli podeliť sa s vami o rebríček najromantickejších poznávacích zájazdov, ktoré nájdete v našej ponuke. Ich termíny síce nekorešpondujú s dátumom „dňa zamilovaných“, no povedali sme si, že vám prinesieme zoznam poznávacích zájazdov, ktoré sú ako stvorené na vyznanie lásky, či rovno žiadosť o ruku.

Vezmeš (si) ma na poznávačku

 

Paríž

Ako inak začať? Veď toto mesto je doslova synonymom lásky. Pokľaknúť pri Eiffelovej veži, prechádzať sa v Luxemburských záhradách, či vyznať lásku pri plavbe po Seine (samozrejme bezpečne v plávacej veste). V Paríži sa znova zamilujete. Ak chcete staviť na istotu, vyberte si práve toto mesto, ktoré zažilo už veľa romantických príbehov a rado bude spomínať aj na ten váš.

 Paríž zásnuby

Česko a Nemecko – rozprávkové putovanie

Keď sa povie Moritzburg, asi mnoho z vás zaváha, no ak povieme, že práve tu Popoluška s vlečkou striebrom vyšívanou tancovala so svojím princom... na cestu si teda pribaľte črievičky a k tomu aj lepšie turistické topánky na prechádzku vo dvojici prírodným rajom v Českom Švajčiarsku, kde o romantické zákutia tiež nie je núdza.

 Česko

Ligúrska riviéra

Ak sa naozaj rozhodnete svoju lásku požiadať o ruku na tomto poznávacom zájazde, budete musieť byť trpezliví a počkať si na posledný deň programu. Čaká vás návšteva malebných dediniek nazývaných Cinque Terre, prilepených na skalných útesoch s dokonalými výhľadmi a scenériou ako stvorenou na veľké gestá.

 Cinque Terre Taliansko

Alsasko, Burgundsko a Lotrinsko

Tento zájazd sme do zoznamu vybrali preto, lebo je francúzsky, no a aj tak trochu netradičný. Verte, že je ako stvorený pre zamilované dvojice, ktoré si radi užívajú krásne prírodné scenérie, prechádzky uličkami miest a pri svetle sviečky si doprajú lahodné burgundské víno.

 Burgundsko Francúzsko

Okruh severným Talianskom

Tento program sme vybrali z tak trochu subjektívnych dôvodov... aby sme našej milej kolegyni pripomenuli jej zásnuby v Benátkach, kde žiadosť o ruku prišla vo zvonici na Námestí sv. Marka. A našej ďalšej kolegyni pripomenuli, ako sem zobrala svojho teraz už manžela na ich prvý spoločný výlet (a potom sa sem vrátili ešte trikrát). A aby sme aj vám zas a znovu pripomenuli, že Benátky to jednoducho majú v sebe. Lebo aj v mori turistov vždy kráčate ruka v ruke so svojou polovičkou.

 Benátky Taliansko

Ak sme vás inšpirovali a spomínané zásnuby sa vám podaria, dajte nám vedieť. Ak si zájazd vyberiete, aby ste tu oslávili striebornú, či zlatú svadbu, alebo len svoju polročnú lásku, budeme sa tešiť rovnako. Každopádne, nech už sa vyberiete kamkoľvek, budeme vám radi robiť spoločnosť a postaráme sa o zabezpečenie všetkého, od pohodlnej dopravy až po kvalitného sprievodcu tak, aby ste sa mohli venovať len vám a vašej láske.

Láska na pláži

Nakoniec by sme radi pripomenuli, čo s obľubou hovoria aj niektorí naši klienti. Poznávací je často „spoznávací“ zájazd, takže aj tu môže vzniknúť láska či nové priateľstvo na dlhé roky.

 

Naši partneri