Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Plánujeme letnú dovolenku: horúce tipy

Hitom je okružná plavba Sterdomorím, Grécko aj Portugalsko

Plánujeme letnú dovolenku: horúce tipy

Plánujeme letnú dovolenku: horúce tipy

Vaša dovolenka pri mori môže byť tento rok naozaj výnimočná. Ešte neviete, kam vás vietor zaveje? Nechajte sa inšpirovať horúcimi dovolenkovými tipmi na nadchádzajúcu sezónu.

Romantika bez detí? Španielske Costa del Maresme!

Španielsko so svojou nezameniteľnou atmosférou a pestrou gastronómiou je veľkým lákadlom. Ak túžite po pokojnej a romantickej dovolenke pri mori a potrebujete si naozaj oddýchnuť, skvelou voľbou je určite Costa del Maresme. Okrem “bežných” hotelov tu nájdete aj luxusný hotel Monteplaya určený iba pre dospelých. Tu si môžete dopriať všetko, čo po celý rok popri práci a deťoch nestíhate - masáže, kozmetické procedúry či nový účes. Zaplávajte si ráno pri východe slnka a popoludní sa vydajte objavovať vodný park s delfináriom, ktorý sa nachádza iba 4 kilometre od hotela. Akčným povahám odporúčame fakultatívne výlety do 70 km vzdialenej Barcelony, neďaleko vás prekrásnym výhľadom očarí pútnické miesto Montserrat.

Blanes Beach Španielsko

História, turistika aj zábava - objavte Grécko!

Pre milovníkov histórie a turistiky je Olympská Riviéra ako stvorená. Mladé rodinky zase potešia pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú ideálne pre deti. Keď vaše ratolesti omrzí stavanie hradov z piesku, určite budú nadšené, ak sa s nimi vybláznite v lunaparku alebo na štvorkolkách. Zanietení turisti si môžu spestriť pobyt výstupom na dominantu Olympskej Riviéry - Olymp, alebo navštíviť unikátne kláštory postavené na vrcholoch hôr - Meteora.

Monastery of St Stephen Grécko

Turecko - Side: more zážitkov pre náročných

Ako by sa vám páčilo bývať priamo na pláži v luxusnom hoteli s all inclusive službami? Nechajte sa rozmaznávať! Turecko sa stane pôžitkom pre všetky vaše zmysly. V Side vám pripravia tú najlepšiu tureckú kávu, vo wellness centre si užijete turecké kúpele, sauny a fantastické masáže. Atrakcie pre deti a animačný program je samozrejmosťou. Čerešničkou na torte je plavba loďou pozdĺž nádherného pobrežia a kúpanie v krištáľovo čistom mori. Toto všetko a ešte oveľa viac ponúka turecké letovisko Side.

Side Turecko

Spoznajte krásy a chute Portugalska

Milujete cestovanie a chceli by ste svoju letnú dovolenku využiť naplno? Odporúčame poznávací zájazd do Portugalska, ktoré je predurčené na objavovanie histórie a kulinárskych špecialít. Určite navštívte Lisabon, ale aj menšie mestá ako Alcobaca, v ktorom je najväčší kostol Portugalska. Nekonečné prechádzky uličkami v Obidos pohladia vašu dušu. Nájdete tu typické snehobiele domčeky s terakotovými strechami a rozsiahle vinice.  Ak sú vaším obľúbeným jedlom ryby, nezabudnite zájsť do mestečka Cascais, presláveného rybími špecialitami. Doprajte si niečo výnimočné a ochutnajte najlepšie portugalské vína vo viniciach Quinta da Aveleda.

Santa Maria Church Portugalsko 1

Plavba plná zážitkov

Vietor vo vlasoch a všade navôkol len šíre more. Plavba loďou je zážitkom, na ktorý budete spomínať celú zimu. Už sa nemusíte rozhodovať, kam pôjdete na dovolenku. Okrem toho, že luxusná loď vám poskytne najvyšší komfort, gurmánske špeciality a zábavu, počas týždňa na okružnej plavbe Stredozemným morom vás čaká naozaj pestrý program - každé ráno sa zobudíte na inom mieste a vychutnáte si atmosféru prímorských miest a stredozemných ostrovov. Nalodíte sa v talianskom Janove a spoznáte pobrežie Francúzska, kde vás očarí mesto Marseille s typickou prímorskou atmosférou, alebo blízke mestečká, kde môžete načerpať inšpiráciu ako Vincent van Gogh. Ďalší deň sa vylodíte v španielskej Tarragone s bohatou históriou. Ak ste ešte nejedli tapas, štvrtý deň na Malorke vás čaká neodolateľná ochutnávka. Ďalšou zastávkou je Ibiza, kde rozvoniavajú borovicové lesy a párty sa nikdy nekončia. Plavba loďou končí na Sicílii. Keď sa prejdete naboso po bielom piesku a skočíte do krištáľovo čistej vody, budete sa cítiť ako v Karibiku.

Sicília

Už sa vidíte na pláži s drinkom v ruke? Ak ste sa práve v mysli preniesli do svojej vytúženej destinácie, neváhajte a splňte si svoj sen. Odporúčame vám plánovať dovolenku pri mori v dostatočnom predstihu, aby ste sa vyhli stresu. Šťastnú cestu!

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri