Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Dovolenka ako darček

Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Je stále ťažšie niekoho obdarovať skutočne výnimočným darčekom. A práve preto sme sa v Turancare rozhodli pripraviť pre vás a vašich blízkych jedinečnú možnosť, ako prekvapiť a potešiť, no zároveň nechať obdarovanému absolútnu možnosť výberu.

Cestovanie je dar

Predstavujeme vám darčekový poukaz od CK Turancar

Áno, darčekové poukazy sú ideálnym riešením, ako potešiť, a zároveň nič nepokaziť. Či už ide o materiálne veci, alebo aj o tie zážitkové, vždy sú zásahom do čierneho. A presne na túto kartu sme sa rozhodli staviť aj my v Turancare! Keďže vieme, aké ťažké je trafiť sa do túžob svojich blízkych, pripravili sme pre vás darčekové poukazy. Sú rozdelené do štyroch základných kategórií, z toho dve kategórie sú špeciálne určené na Vianoce.

Darcekovy poukaz Vianoce

Okrem hodnoty darčekového poukazu máte možnosť vybrať si tiež typ zájazdu – či už pobytový, alebo poznávací. Všetko, čo musíte urobiť je, že sa zastavíte v niektorej z našich pobočiek, zavoláte alebo nám napíšete, na aké meno, aký typ a v akej hodnote si poukaz želáte vystaviť. My vám v našom systéme vytvoríme rezerváciu a po pripísaní peňažných prostriedkov vám vystavíme darčekový poukaz na meno podľa vášho zadania. Platnosť poukazu je jeden rok. V prípade nepriaznivej situácie na cestovanie, je možné platnosť darčekovej poukážky predĺžiť.

Darcekovy poukaz Vianoce Poznavacie zajazdyDarcekovy poukaz Vianoce Poznavacie zajazdy

Darčekový poukaz má dizajn pohľadnice a text na druhej strane je možné ľubovoľne upraviť. Záleží len na Vás aké blahoprianie, či venovanie si tam napíšete, či uvediete v akej hodnote alebo aký zájazd ste pre obdarovaného vybrali.

Darcekovy poukaz ako Vianocny darcek

Ak ste však nemali dostatok času alebo ste o tejto možnosti nevedeli s dostatočným predstihom, máte možnosť vytlačiť si darčekový poukaz priamo na našej webovej stránke a darovať ho ešte predtým, než zaň zaplatíte. V praxi to znamená, že ak 23.12. vypíšete na našom webe jeden zo štyroch typov poukazov a telefonicky či písomne si ho u nás objednáte, niekoho ním môžete pokojne na Vianoce obdarovať, hoci platba prebehne až o pár dní. 

Cestovanie je dar – vráťme ho späť do našich životov

Darčekový poukaz na dovolenku je naozaj skvelou možnosťou, ako potešiť a prekvapiť zároveň. Obdarovaný si počas jedného roka (taká je platnosť darčekového poukazu) už len zvolí dátum a destináciu podľa vlastných možností a preferencií. Je povznášajúce spoznávať okolitý svet, krajiny a rôzne kultúry, ak to situácia dovoľuje. Cestovanie nikdy nebolo také vzácne a také vzrušujúce, ako je teraz. Využite túto skvelú možnosť a vymeňte darčekové poukážky na nákup tovaru za náš darčekový poukaz na dovolenku podľa vlastného výberu. Cestovateľov a svetobežníkov určite potešíte, váhajúcich nakopnete a tých, ktorí si akosi nevedia nájsť čas na seba, prinútite a povzbudíte. Odmenou vám budú ich žiariace tváre, keď budú s nadšením rozprávať o svojich zážitkoch, príjemných chvíľach a neuveriteľných dojmoch z dovolenky, ktorú dostali od vás.

Darčekový poukaz

DOVOLENKA POD VIANOČNÝ STROMČEK – LEPŠIE AKO PONOŽKY :)

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri