Last Minute
Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Dovolenka ako darček

Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Darčekový poukaz od CK TURANCAR

Je stále ťažšie niekoho obdarovať skutočne výnimočným darčekom. A práve preto sme sa v Turancare rozhodli pripraviť pre vás a vašich blízkych jedinečnú možnosť, ako prekvapiť a potešiť, no zároveň nechať obdarovanému absolútnu možnosť výberu.

Cestovanie je dar

Predstavujeme vám darčekový poukaz od CK Turancar

Áno, darčekové poukazy sú ideálnym riešením, ako potešiť, a zároveň nič nepokaziť. Či už ide o materiálne veci, alebo aj o tie zážitkové, vždy sú zásahom do čierneho. A presne na túto kartu sme sa rozhodli staviť aj my v Turancare! Keďže vieme, aké ťažké je trafiť sa do túžob svojich blízkych, pripravili sme pre vás darčekové poukazy. Sú rozdelené do štyroch základných kategórií, z toho dve kategórie sú špeciálne určené na Vianoce.

Darcekovy poukaz Vianoce

Okrem hodnoty darčekového poukazu máte možnosť vybrať si tiež typ zájazdu – či už pobytový, alebo poznávací. Všetko, čo musíte urobiť je, že sa zastavíte v niektorej z našich pobočiek, zavoláte alebo nám napíšete, na aké meno, aký typ a v akej hodnote si poukaz želáte vystaviť. My vám v našom systéme vytvoríme rezerváciu a po pripísaní peňažných prostriedkov vám vystavíme darčekový poukaz na meno podľa vášho zadania. Platnosť poukazu je jeden rok. V prípade nepriaznivej situácie na cestovanie, je možné platnosť darčekovej poukážky predĺžiť.

Darcekovy poukaz Vianoce Poznavacie zajazdyDarcekovy poukaz Vianoce Poznavacie zajazdy

Darčekový poukaz má dizajn pohľadnice a text na druhej strane je možné ľubovoľne upraviť. Záleží len na Vás aké blahoprianie, či venovanie si tam napíšete, či uvediete v akej hodnote alebo aký zájazd ste pre obdarovaného vybrali.

Darcekovy poukaz ako Vianocny darcek

Ak ste však nemali dostatok času alebo ste o tejto možnosti nevedeli s dostatočným predstihom, máte možnosť vytlačiť si darčekový poukaz priamo na našej webovej stránke a darovať ho ešte predtým, než zaň zaplatíte. V praxi to znamená, že ak 23.12. vypíšete na našom webe jeden zo štyroch typov poukazov a telefonicky či písomne si ho u nás objednáte, niekoho ním môžete pokojne na Vianoce obdarovať, hoci platba prebehne až o pár dní. 

Cestovanie je dar – vráťme ho späť do našich životov

Darčekový poukaz na dovolenku je naozaj skvelou možnosťou, ako potešiť a prekvapiť zároveň. Obdarovaný si počas jedného roka (taká je platnosť darčekového poukazu) už len zvolí dátum a destináciu podľa vlastných možností a preferencií. Je povznášajúce spoznávať okolitý svet, krajiny a rôzne kultúry, ak to situácia dovoľuje. Cestovanie nikdy nebolo také vzácne a také vzrušujúce, ako je teraz. Využite túto skvelú možnosť a vymeňte darčekové poukážky na nákup tovaru za náš darčekový poukaz na dovolenku podľa vlastného výberu. Cestovateľov a svetobežníkov určite potešíte, váhajúcich nakopnete a tých, ktorí si akosi nevedia nájsť čas na seba, prinútite a povzbudíte. Odmenou vám budú ich žiariace tváre, keď budú s nadšením rozprávať o svojich zážitkoch, príjemných chvíľach a neuveriteľných dojmoch z dovolenky, ktorú dostali od vás.

Darčekový poukaz

DOVOLENKA POD VIANOČNÝ STROMČEK – LEPŠIE AKO PONOŽKY :)

Naši partneri