Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

MAGDALENA

Chorvátsko - Omiš
Popis
Apartmánový dom obklopený zeleňou sa nachádza v tichšej časti obľúbeného strediska Omiš – Duče.  Do centra mesta sa dá pohodlne dostať pešou prechádzkou.  Ubytovanie je vhodné pre klientov,  ktorí ocenia príjemné ubytovanie v kombinácii  s aktívnym oddychom na pláži a v okolí.
Poloha
-
100 m od pláže, asi 700 m od centra mesta Omiš, 350 m od obchodov a reštaurácii.
Ubytovanie
-
štúdiá s dvomi základnými lôžkami s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciu (za poplatok), kuchynským kútom s chladničkou, majú samostatnú kúpeľňu s WC, práčku, balkón alebo terasu. Priestranné apartmány pre 2-4 osoby pozostávajú z dvoch samostatných spální s dvojlôžkom a oddelenou kuchynskou časťou s chladničkou. Každý apartmán je vybavený klimatizáciu (za poplatok), SAT/TV,  samostatnou kúpeľňou s WC, práčkou,  balkónom alebo terasou. Wi-fi v celom objekte zdarma. Na prízemí sa nachádza záhradný gril, parkovanie je zdarma v blízkosti domu.
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
pekná piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava
-

individuálna, autobusová

Fakultatívne výlety
-

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku
-
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri