Last Minute

Petsas Apartments

Rodinný aparthotel pre nenáročných hostí vyniká príjemným personálom a priateľskou atmosférou. Je výborným východiskovým bodom za poznávaním okolia Paphosu a gréckej časti ostrova, ktorá ponúka mnoho prírodn... Čítať viac
od 632 € 571 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 03.09. - 10.09.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 710,00 € 637,10 €
 • 08.10. - 15.10.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 666,00 € 599,70 €
 • 15.10. - 22.10.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 632,00 € 570,80 €

V cene sú zahrnuté

ubytovanie na 7 nocí s vybraným stravovaním, letecká doprava na pravidelnej linke Bratislava – Paphos - Bratislava, malá príručná batožina, registrovaná batožina max. 20kg/kus/osoba, transfer letisko – hotel - letisko, poistenie insolventnosti. 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS.

Petsas Apartments - viac informácií

Rodinný aparthotel pre nenáročných hostí vyniká príjemným personálom a priateľskou atmosférou. Je výborným východiskovým bodom za poznávaním okolia Paphosu a gréckej časti ostrova, ktorá ponúka mnoho prírodných a historických atrakcií.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

1 km od vyhľadávanej pláže Coral Bay. V blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, supermarket a mnoho menších obchodov. Lokalita nabáda k peším túram či výletom na bicykli. V okolitých kopcoch sa skrývajú dedinky Pevia, Polis a Latchi, ktoré ponúkajú panoramatické výhľady na zátoku. Zdatnejších turistov isto očaria trasy národným parkom a pohorím Troodos. Od živého turistického centra Paphosu s množstvom historických pamiatok a nákupných možností je hotel vzdialený 14 km. Letisko Paphos je vzdialené 28 km.
recepcia, bar, reštaurácia, parkovisko, bazén, detský bazén, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, bar pri bazéne, detské ihrisko. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), obývaciu miestnosť so SAT TV, otvorenú kuchynku s jedálenským kútom a základným vybavením (chladnička, rýchlovarná kanvica, varná doska a hriankovač), balkón alebo terasu. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
dlhá piesočnatá pláž v korálovej zátoke Coral Bay s krištáľovo čistým pokojným morom a pozvoľným vstupom vhodným aj pre malé deti. K dispozícii bohatá ponuka vodných športov, plážových barov a taverien ponúkajúcich cyperské špeciality. Ležadlá a slnečníky za poplatok u miestnych poskytovateľov.
možnosť výberu rôznych foriem stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia alebo plná penzia v hotelovej reštaurácii ponúkajúcej stredomorskú kuchyňu.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Paphos

Informácie o krajine a stredisku

CYPRUS
tretí najväčší ostrov v Stredozemnom mori zvyknú volať aj Afroditin ostrov. Podľa gréckej mytológie sa práve na tomto ostrove zrodila Afrodita – bohyňa lásky a krásy. V súčasnosti je ostrov administratívne rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – obývaný cyperskými Turkami a južnú časť ostrova, kde žijú cyperskí Gréci. Národy, ktoré ostrov po stáročia kolonizovali, tu zanechali stopy v podobe antických chrámov, byzantských kláštorov roztrúsených po celom území, cez križiacke pevnosti, až po benátske múry a islamské mešity. Dnes Cyprus vyhľadávajú predovšetkým milovníci peknej prírody. Takmer celý ostrov je zalesnený a právom sa nazýva aj zelený ostrov. Patrí k najslnečnejším miestam v Európe s viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Pláže majú jemný zlatistý piesok, priezračne čisté more a plytký vstup do mora. K tým najzaujímavejším miestam Severného Cypru patrí napríklad polostrov Karpaz, ktorý je vyhľadávaným národným parkom, pláže ako Golden Beach, Alagadi, Acapulco patria k tým najkrajším. Z miest odporúčame navštíviť starobylú Famagustu, hlavné mesto Nikóziu, či prímorské mestečko Kyrenia so starobylou pevnosťou. Jedinečná príroda, bohatá história ostrova, pohostinné domáce obyvateľstvo, výborná kuchyňa a vysoká úroveň poskytovaných služieb každoročne na Cyprus priťahujú množstvo návštevníkov z celého sveta. 

PAPHOS
Leží v južnej, teda v gréckej časti ostrova a ponúka kúpanie v priezračnom mori, rôznorodé pláže, krásnu prírodu aj množstvo zachovalých historických pamiatok, vďaka ktorým bolo mesto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. K najnavštevovanejším atrakciám v okolí patrí skala Petra tou Romiou, z mytológie známe ako miesto zrodenia bohyne Afrodity. Meno Afrodity nesie aj názov miestneho aquaparku. Závan histórie vanúci z každého kúta mesta však nebráni bujarému nočnému životu, ktorým sa vyznačuje. Ďalším veľkým lákadlom sú hlbiny v okolí Paphosu, špeciálne pre potápačov za lodnými vrakmi. Medzi najznámejšie pláže patrí Lighthouse piesočnatá pláž, nad ktorou sa týči biely maják a vyznačuje sa väčšími vlnami. Asi 12 km od mesta sa rozprestiera jedna z najkrajších pláží na južnom Cypre Coral Bay, charakteristická jemným zlatým pieskom, naopak pokojným morom s pozvoľným vstupom a priezračnou vodou. Let z Bratislavy na letisko Paphos trvá približne 3 hodiny.
Naši partneri