Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Alegria Fenals Mar

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar # Stiahnuť
Popis
Moderne zariadený hotel so štýlovou oddychovou záhradou je ideálnym miestom na zaslúžený oddych s partnerom alebo priateľmi, ďaleko od každodenných starostí ale aj od detského džavotu, pretože hotel je určený pre osoby od 16 rokov. Perfektný východiskový bod k preskúmaniu nočného života Lloret de Mar ako aj najvyhľadávanejších kútov Katalánska.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 
Poloha
-
100 m od rozľahlej piesočnatej pláže, v pešej dostupnosti obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Neďaleko hotela nájdete aj romantické zákutia, ako pozostatky hradu týčiace sa nad skalnatými útesmi, pozdĺž ktorých vedú čarovné chodníčky s výhľadmi na celé pobrežie. Len 2 km od hotela je vzdialený obľúbený aquapark a golfové ihrisko. Letisko v Barcelone je vzdialené 90 km. 
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, spoločenský kútik, výťah, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, udržiavaná záhrada s posedením, bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne. Pre hostí sú pripravené animačné programy, biliard a šípky (za poplatok) a príležitostne živá hudba a karaoke. Za poplatok hostia môžu využiť služby práčovne či požičovňu automobilov. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Izby
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, Wi-Fi internetové pripojenie, trezor (za poplatok) a balkón s posedením.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera (19.00-21.15) formou bufetových stolov. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Počas dňa je v záhrade umiestnený stánok s občerstvením za poplatok.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž. K dispozícii ponuka motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov od miestnych poskytovateľov, ležadlá a slnečníky na pláži, verejné toalety za poplatok. Hotelové osušky sú za depozit. Občerstvenie je možné zakúpiť v plážovej reštaurácii, bare, obchode či zmrzlinovom stánku.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Výlet loďou po pobreží
Informácie o krajine a stredisku
-
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.  

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.  

LLORET DE MAR
Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri