Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

DWO Les Palmeres

Popis
Tento mestský hotel je výborným miestom na strávenie čarovnej dovolenky v blízkosti krásnej piesočnatej pláže. Okrem nej si hostia môžu vychutnať teplé lúče katalánskeho slniečka aj na efektnej strešnej terase pre dospelých s infinity bazénom, ktorý okrem želaného osvieženia poskytne aj panoramatický výhľad na mestečko Calella.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 
Poloha
-
iba 100 m od krásnej piesočnatej pláže, 350 m od centra strediska Calella, v blízkosti reštaurácií, barov, nočných klubov a nákupných možností. Asi 800 m od vlakovej stanice so spojením do Barcelony a asi 1 km od miestnych trhov, konajúcich sa každú sobotu. Hotel je vzdialený 70 km od letiska v Barcelone.  
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar pri bazéne (11.00-23.00), vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, detské ihrisko. Za poplatok hostia môžu využiť tzv. nekonečný bazén na slnečnej terase na streche hotela (5 EUR za osobu na deň) a wellness centrum so saunou a s vyhrievaným bazénom s masážnymi tryskami (5 EUR za osobu na deň). Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Izby
-
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minichladničku a balkón s posedením. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok (3 EUR/deň).
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera (19.00-21.00) formou bufetových stolov, nápoje k večeri za príplatok. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE PREMIUM - plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa  a možnosť obedov v snack bare hotela Checkin Garbí pri pláži, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom. Vstup do infinity bazénu v cene. Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej a inej diétnej stravy.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž. Ponuka vodných športov, ležadlá a slnečníky za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami  - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.

Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.

Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.

Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.

Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.  

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Blau Punta Reina **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 327 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri