Last Minute

H-TOP Royal Sun

V letovisku Santa Susanna nájdete hotel Royal Sun, ktorý sa pýši výbornou polohou, vďaka čomu máte Stredozemné more na dosah ruky. Španielska pohostinnosť, kvalitné služby, či množstvo nákupn... Čítať viac
od 1 154 € 893 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 04.08. - 11.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 219,00 € 913,00 €
 • 11.08. - 18.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 209,00 € 923,00 €
 • 18.08. - 25.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 154,00 € 893,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Ostatné doplatky: plná penzia 30 EUR/os./7 nocí, 15 EUR/dieťa 2-14 rokov/7 nocí, all inclusive 170 EUR/os./7 nocí, 1/1 izba 230 EUR/7 nocí. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

H-TOP Royal Sun - viac informácií

V letovisku Santa Susanna nájdete hotel Royal Sun, ktorý sa pýši výbornou polohou, vďaka čomu máte Stredozemné more na dosah ruky. Španielska pohostinnosť, kvalitné služby, či množstvo nákupných možností sú zárukou príjemnej dovolenky, ako pre páry, tak aj rodiny s deťmi.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
priamo na plážovej promenáde. Rušné centrum plné obchodov, reštaurácií, kaviarní v tesnej blízkosti hotela. Neďaleko nájdete autobusovú zastávku ale aj miestnu železničku, vďaka ktorým môžete preskúmať širšie okolie, či vyhľadávanú Barcelonu s pokladmi architekta Gaudího. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je 76 km.
vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, bar, 2 vonkajše bazény pre dospelých, detský bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, bar pri bazéne a záhrada. Pre hostí je pripravený denný aj večerný animačný program, príležitostne večery so živou hudbou. Za poplatok je k dispozícii biliard, stolný tenis a požičovňa bicyklov. Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (aj pre 4 dospelé osoby). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minichladničku (za poplatok) a balkón s posedením.
len pár krokov z hotela a ocitnete sa priamo na širokej piesočnatej pláži s hrubozrnným pieskom. Vstup do mora je prudší. Vodné športy, bar na pláži, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov s nápojmi (voda a víno) v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať plnú penziu alebo all inclusive za doplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Costa del Maresme

Informácie o krajine a stredisku

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Costa Brava a Costa del Maresme
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Santa Susanna
Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minút.

Naši partneri