Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Reymar Playa

Španielsko - Costa del Maresme - Malgrat de Mar
Popis
Hotel je orientovaný prevažne na rodiny s deťmi, ale na svoje si prídu všetky vekové kategórie.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
50 m od pláže, v okolí je množstvo reštaurácií, barov a ďalších nákupných možností. Železničná stanica je od hotela vzdialená 900 m a ponúka spojenie s väčšími mestami Girona či Barcelona. Medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 65 km.
Hotel
-
recepcia, úschovňa batožiny, televízna miestnosť, konferenčná miestnosť, 2 výťahy, reštaurácia, snack bar, bar, bazén s časťou pre deti, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi. Pre dospelých je pripravený denný aj večerný animačný program, aerobik, príležitostne živá hudba, tematické večere v reštaurácii, pre deti detské ihrisko a miniklub. Wi-Fi internetové pripojenie v lobby zdarma. Pre hostí je za poplatok k dispozícii wellness centrum (jacuzzi, sauna, parná sauna a iné procedúry) a požičovňa automobilov. Športové aktivity za poplatok – tenis, squash, biliard, minigolf a fitnescentrum. Hotel je vhodný pre hendikepovaných hostí.
Izby
-
priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (max. 3 dospelí a dieťa). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, žehliace potreby, klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok) a balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie a detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Bezbariérová izba na vyžiadanie.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov prevažne stredomorskej kuchyne. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok. Bezlepková a iná diétna strava na vyžiadanie. V okolí bohatý výber reštaurácií a rýchleho občerstvenia s miestnymi špecialitami.
Pláž
-
hotel leží v druhej línii od krásnej piesočnatej pláže ocenenej Modrou vlajkou, ku ktorej vedie podchod popod cestnú komunikáciu a železničnú trať. Ležadlá, slnečníky, plážový bar a vodné športy sú k dispozícii u miestnych poskytovateľov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO.
Výlet loďou po pobreží
Informácie o krajine a stredisku
-
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.  
COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

MALGRAT DE MAR

Malgrat de Mar je starobylé katalánske mestečko, ktoré leží na pobreží Costa del Maresme medzi mestami Pineda de Mar a Blanes. S Barcelonou ho spájajú priamo železnica aj miestne cesty či diaľnica. Hlavnou turistickou oblasťou je hotelová zóna, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežnej promenády od centra Malgratu až do susednej Santa Susanny. Malgrat de Mar patrí k najvyhľadávanejším letoviskám na pobreží Katalánska. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 70 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri