Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Blau Punta Reina

Španielsko - Malorka - Cala Mandia
Popis

Aparthotel Blau Punta Reina Resort ponúka pohodlné ubytovanie vo vyhľadávanej oblasti, neďaleko verejnej piesočnatej pláže. Komplex je obklopený nádhernou prírodou a poskytuje ideálne podmienky pre relaxáciu aj aktívny oddych.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
Aparthotel sa nachádza v blízkosti viacerých menších plážičiek v okolitých zátokách. Hotel je situovaný na útese a ponúka pekné výhľady. Najbližšie nákupné možnosti či reštaurácie a kaviarničky nájdete v okolí 1,5 km od hotela. Letisko Palma de Malorka je vzdialené približne 65 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, 3 reštaurácie, 4 bary, 3 vonkajšie bazény, detský bazén, splash park pre deti, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, WI-FI internetové pripojenie, miniklub, detské ihrisko, animačný medzinárodný program pre deti a dospelých, menšie fitnescentrum, wellness centrum, úschovňa batožiny, veľká záhrada.
Izby
-
dvojlôžkové izby, apartmány (vybavené kuchynkou s príslušenstvom) alebo suity. Všetky ubytovacie jednotky majú k dispozícií vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič na vlasy, balkón alebo terasu, telefón, Wi-Fi internetové pripojenie, klimatizáciu, SAT TV, trezor a minibar (za poplatok).
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večere (bez nápojov) alebo ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou pestrých bufetových stolov, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, ľahký snack medzi jedlami vo vybranom čase.
Pláž
-
Rezort sa nachádza medzi peknými menšími piesočnatými plážami Cala Mandia a Cala Estany d'en Mas vzdialených cca 450 m. Hosťom sú k dispozícii slnečníky, ležadlá a plážové osušky za poplatok. 
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

H10 Blue Mar Boutique **** 15.6.2024 - 23.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 252 €
Hotel BLUESEA Gran Playa *** 26.6.2024 - 3.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
899 €
Aparthotel Alcúdia Beach *** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 184 €
Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri