Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Incekum Su

Turecko - Alanya - AVSALLAR # Stiahnuť
Popis

Vyhľadávaný hotel, ležiaci priamo na pláži v stredisku Avsallar, klientov osloví svojou príjemnou rodinnou atmosférou a kvalitnými službami all inclusive. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií, ktorí uprednostňujú dovolenku v menšom hoteli.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži v stredisku Avsallar oblasť Alanya v Turecku, v pešej vzdialenosti od centra, 25 km od centra Alanye a asi 95 km od letiska v Antalyi.
Hotel
-
hotel pozostáva z hlavnej šesťposchodovej budovy s recepciou a  niekoľko vedľajších trojposchodových budov. Hosťom je k dispozícii lobby bar a bar v záhrade (otvorený 10.00-24.00), reštaurácia s vonkajším a vnútorným sedením, vonkajší bazén. Pre deti zase menšie detské ihrisko a samostatný bazén. Hotel ponúka počas dňa ľahké animácie pre dospelých. Hostia môžu využiť wellness - turecké kúpele a sauna zdarma, ostatné procedúry za poplatok. Športové aktivity - fitnescentrum, stolný tenis, boccia, šípky, aerobik zdarma. Služby lekára, čistiareň odevov, kaderníctvo, fotograf, izbová služba, požičovňa automobilov, obchodná pasáž sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch lobby zdarma.
Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), individuálnou klimatizáciou, SAT TV,  telefónom, trezorom (za poplatok cca 2 EUR/deň), minibarom (pri príchode k dispozícii balená voda) a balkónom. Izby s výhľadom na more sú na vyžiadanie za príplatok. Komfort izby s dvomi oddelenými miestnosťami (max. obsadenosť 4 dospelé osoby) sú situované v záhrade vo vedľajšej budove a sú na vyžiadanie. Wi-Fi pripojenie na izbe za poplatok.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.30-09.30), neskoré raňajky (09.30-10.00), obed (12.30-14.00) a večera (19.00-21.00). Počas dňa ľahké občerstvenie vo forme snackov a koláčikov, káva, čaj, polnočná polievka (23.30-24.00). Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje v cene. Importované alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora v krásnom zálive. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
ALANYA
Známe stredisko Alanya sa nachádza približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska ne­odmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň, nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a množstvo ho­telov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa týči nad morom a návštevníkom poskytne fantastický pohľad na známu Kleopatra Beach či malebný prístav. Starobylá pevnosť je prístupná prechádzkou alebo lanovkou. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starým mestom i pri nakupovaní v orientál­nom bazáre. Na svoje si príde každý – rodiny s deťmi, mi­lovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú počas dovolenky rušnú zá­bavu alebo športové možnosti. Strediská patriace do oblasti Alanya: Okurcalar, Avsallar, Turkler, Payallar, Konakli. Transfer z letiska v Antalyi do Alanye trvá približne 3 hod.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri