Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Limak Arcadia Resort

Popis

Luxusný dovolenkový komplex hlavnej budovy a farebných bungalovov v udržiavanej zelenej záhrade, ležiaci v obľúbenom stredisku Belek, zaručuje hosťom prežitie bezstarostnej dovolenky v idylickom prostredí s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


 

Poloha
-
priamo na krásnej piesočnatej pláži, 1 km od najbližšieho golfového ihriska a centra Beleku, 35 km od medzinárodného letiska Antalya, 45 km od starobylých miest Aspendos a Side a tiež od vodopádov Manavgat.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, lobby bar (otvorený 24 h), hlavná reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (talianska, turecká, barbeque a ázijská, 1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), 9 barov, cukráreň, diskotéka, herňa, konferenčné miestnosti, amfiteáter. Vnútorný bazén, vonkajší bazén v štýle Pamukkale, bazén so šmykľavkami. Bohatá ponuka denných aj večerných animácií. Športové aktivity - plážový volejbal, fitnes, tenis (nočné osvetlenie a vybavenie za poplatok), multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, minigolf, stolný tenis, šípky, biliard (za poplatok). Wellness centrum – turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Pre deti k dispozícii miniklub, detský bazén, detské ihrisko, minidisko, detský bufet. Za poplatok služby lekára, čistiarne, kaderníctvo, salón krásy, nákupná pasáž.  Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Izby
-
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek alebo rodinné izby s 2 oddelenými miestnosťami. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňané nealkoholické nápoje a pivo) a balkón. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.30), obed (12.30-14.30.), večera (18.45-21.15), nočné občerstvenie. Počas dňa sa podávajú ľahké snacky, káva, čaj, koláčiky, turecké placky, zmrzlina. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje i vybrané importované nápoje v cene. Čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Bar na pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Vodné športy a potápačské centrum za poplatok. Prenájom privátnych plážových pavilónov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO  

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

BELEK

Medzi najnovšie moderné a luxusné strediská sa môže radiť stredisko Belek. Je známe predovšetkým svojimi golfovými ihriskami, vyhľadávanou piesočnatou plážou ocenenou modrou vlajkou a luxusnými hotelovými rezortmi. Ide skôr o pokojnejšie stredisko, kde si klienti môžu vychutnať ničím nerušený oddych a veľa zelene. Oplatí sa však navštíviť blízke historické miesta Perge a Aspendos, vodopády Manavgat, či nákupné centrum v Antalyi. Stredisko sa nachádza asi 30 km od letiska v Antalyi a transfer z letiska trvá približne 30 min.               

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri