Hodnotenie klientov:  8.9
* * *
Autobusom Individuálne

Apartmán Borje

Chorvátsko - Omiš - OMIŠ - NEMIRA
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Obľúbené dve susediace vily Borje a Borje 1 sú situované v pokojnom prostredí na okraji dedinky Nemira, postavené vo svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na more a ostrov Brač.
Poloha:
150 m od pláže priamo pod vilou, 250 m od malebnej zátoky Mala Luka a 3,5 km od centra mesta Omiš.
Vybavenie:
wifi, grill, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia
Ubytovanie:
štúdiá a apartmány s klimatizáciou (7 hodín denne v cene, každá ďalšia hodina 1 EUR/ hod. – platba na mieste), spoločenská miestnosť s grilom na terase. Štúdio pre 2-3 osoby (Borje - hlavná budova) pozostáva z jednej miestnosti s dvoma alebo troma lôžkami a kuchynským kútom. Apartmány pre 4-5 osôb (Borje 1) majú dvojlôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s dvoma lôžkami (rozkladací gauč) s možnosťou prístelky za poplatok. Všetky majú kúpeľňu (sprchu, WC), TV, balkón alebo terasu. Wi-Fi pripojenie na prízemí v celom objekte zdarma.
Stravovanie:
bez stravy. Možnosť doobjednať raňajky a večere v penzióne Star (na mieste).
Pláž:
veľmi pekná štrkovo-piesočnatá pláž v zátoke Mala Luka vhodná aj pre rodiny s deťmi.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. Zájazdy ponúkame autobusovou a individuálnou dopravou. Ubytovanie je pozĺž celého pobrežia v kvalitných hoteloch a apartmánoch na Kvarneri v strediskách Crikvenica, Novi Vinodolski a Selce, na ostrove Krk, v Dalmácii v strediskách Sv.Filip a Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Šibenik, Trogir a v južnej Dalmácii v strediskách Omiš, ostrov Brač, Baško Polje, Makarska, Podgora a Drvenik.  


OMIŠ

Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43,4196210000, 16,7151090000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri