Hodnotenie klientov:  7.5
* *
Autobusom Individuálne

Penzión Fontana

Chorvátsko - Omiš - DUČE
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Príjemný rodinný penzión je situovaný vo svahu v pokojnej časti letoviska Omiš - Duče, ktoré je vyhľadávaným pre svoje piesočnaté pláže. Je ideálny najmä pre dvojice hľadajúce tichšie prostredie s romantickými výhľadmi z jednej strany na Jadranské more a z druhej na skalnaté pohorie Mosor. Atmosféru dotvára šum okolitých píniových stromov.
Poloha:
cca 300 m od pláže, 2,5 km do centra mesta Omiš, v pešej dostupnosti obchody, kaviarne, reštaurácie, tenisové kurty.
Ubytovanie:
renovovaný penzión pozostáva z hlavnej budovy s reštauráciou a terasou ponúkajúcou výhľad na more a vedľajšej budovy, v ktorej sú situované izby. K dispozícii je gril so záhradným sedením, bezplatné parkovisko, Wi-Fi v penzióne zdarma.
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby, s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, SAT TV, klimatizáciu (za poplatok na mieste), balkón s orientáciou na more.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky rozšírené kontinentálne, večere formou výberu z 2 menu v blízkej reštaurácii.
Pláž:
piesočnatá pláž oddelená miestnou komunikáciou je dostupná od penziónu po schodoch, pozvoľný vstup do mora je vhodný aj pre deti.
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Zájazdy ponúkame autobusovou a individuálnou dopravou. Ubytovanie je pozĺž celého pobrežia v kvalitných hoteloch a apartmánoch na Kvarneri v strediskách Crikvenica, Novi Vinodolski a Selce, na ostrove Krk, v Dalmácii v strediskách Sv.Filip a Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Šibenik, Trogir a v južnej Dalmácii v strediskách Omiš, ostrov Brač, Baško Polje, Makarska, Podgora a Drvenik.


OMIŠ

Mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Rieka Cetina so svojimi kaňonmi mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým jadrom mesta Vás zaujme pohľad na zrúcaninu stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra so štrkovými, kamennými i piesočnatými plážami, patrí medzi najvyhľadávanejšie. K Omišu patrí aj množstvo obchodov so suvenírmi, reštaurácie, kaviarne a veľká tržnica v centre. K najväčším atrakciám sa zaraďuje rafting, plavba na kajakoch a kanoe na divokej vode Cetiny.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.4424270000, 16.6565690000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri