Hodnotenie klientov:  8
* * * * *
Letecky

Corinthia Palace Hotel Malta

Malta - Mellieha

Situovaný priamo v srdci Malty, perfektný ako východiskový bod pre spoznávanie tohto históriou presláveného ostrova. Elegantný hotel butikového typu vhodný pre všetky vekové kategórie.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


 

Poloha:
situovaný v centre Malty v stredisku Attard. Obchody a supermarket dostupné v pešej vzdialenosti. Hlavné mesto Valetta vzdialené 9 km, Mdina známa aj ako „Tiché mesto“ a zároveň bývalé hlavné mesto ostrova len 5 km od hotela. Zátoka Blue Grotto vzdialená 13 km. Letisko MLA vo vzdialenosti 10 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajšie bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný vyhrievaný bazén, záhrada, terasa, reštaurácie, lobby bar, Spa a wellness (procedúry za poplatok), kaderníctvo (za poplatok), posilňovňa, zmenáreň.
Izby:
k dispozícii sú moderne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo priestranné suity s oddelenou obývacou časťou, ktoré poskytujú ubytovanie pre max. 4 osoby. Vybavenie zahŕňa TV, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, mini bar, kúpeľňu, balkón/terasu.
Stravovanie:
raňajky, polpenzia – raňajky a večere podávané formou pestrých bufetových stolov.
Pláž:
menšia piesočnatá zátoka St. George´s Bay vzdialená 9 km. Malebná zátoka Golden Bay s pieskovou plážou vzdialená 13 km.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:
Oblasť Bugibba na Malte je známa najmä vodným parkom s tropikáriom, s množstvom vodných atrakcii, kde si prídu na svoje malí aj veľkí. Park je v tvare pirátskej lode a rozkladá sa na 800m2. Vstup je bezplatný a počas celého pobytu sa o hostí starajú animátori. Celý areál je rozdelený do troch farieb podľa veku detí. Vodný park je otvorený od júla do septembra. Táto dovolenková oblasť má aj výborné ponuky reštaurácii, barov a taverien, kde nájdete chutné jedlo aj z talianskej kuchyne.
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento