Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Letecky

Dolmen Hotel

Nachádza sa na pobreží zálivu St. Paul´s a ponúka panoramatický výhľad na more. Priateľská atmosféra a kvalitné služby si podmania páry, partie kamarátov, ale aj rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha:
pobrežná promenáda lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami priamo pred hotelom, skalnatá vyvýšená pláž The Rock dostupná krátkou prechádzkou. V tesnej blízkosti je autobusová zastávka. Vo vzdialenosti 1 km sa nachádza Maltské akvárium; Múzem historických vozidiel; 2,2 km od hotela sa rozprestiera chránený vtáčí park Bird Park Malta. Medzinárodne letisko (MLA) vzdialené 22 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, 3 vonkajšie bazény, detský bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén, reštaurácie, bary, kasíno, animačný program, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa.
Izby:
k dispozícii sú moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a výhľadom na krajinu alebo na more; priestranné suity s výhľadom na more, ktoré poskytujú ubytovanie pre max. 4 osoby, prístelka je formou rozkladacej pohovky. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, trezor, balkón/terasu, postieľka na vyžiadanie.
Stravovanie:
raňajky, polpenzia, all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou pestrých bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, snack medzi hlavnými jedlami, možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.
Pláž:
menšia umelo vybudovaná privátna piesočnatá pláž priamo pred hotelom, vstup do vody cez mólo.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:
Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov.
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento