Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Letecky

Pebbles Resort

Nedávno kompletne zrekonštruovaný mestský hotel, v ktorom sa snúbia kvalitné služby a pohodová dovolenka na históriou preslávenom ostrove Malta. Svojich priaznivcov si nájde medzi všetkými vekovými kategóriami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha:
pobrežná promenáda Bugibba lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami dostupná v pešej vzdialenosti. V blízkosti hotela cca 2,3 km sa nachádza Maltské národné akvárium. Letisko MLA vzdialené 19 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajší bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén (dostupný celoročne), reštaurácia, bar, posilňovňa.
Izby:
k dispozícii sú vkusne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Okrem toho rodinné izby s max. kapacitou 4 osoby, pričom prístelka je realizovaná formou ďalšej manželskej postele/oddelených lôžok. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón.
Stravovanie:
raňajky, polpenzia
Pláž:
pobrežná promenáda vzdialená cca 800 m od hotela.
Typ stravy:
 raňajky
Informácie o krajine a stredisku:
Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov.
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento