Hodnotenie klientov:  10
* * *
Letecky

Checkin Pineda


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Hotel s priateľskou atmosférou priamo v srdci strediska Pineda de Mar, len niekoľko minút chôdze od rozľahlej piesočnatej pláže.

Poloha:

Obľúbený hotel Checkin Pineda sa nachádza v pokojnej časti strediska v blízkosti historického centra Pineda de Mar cca 450 m od pláže.

Hotel:
disponuje recepciou, barom, reštauráciou, bazénom, kde sú ležadlá a slnečníky zdarma, bar pri bazéne, TV miestnosť, salónik, herňa, záhrada, animačný program. Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela je zdarma.
Izby:
komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú sociálne zariadenie, klimatizáciu, TV, telefón a balkón so sedením. Izby s možnosťou dvoch prísteliek sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia (raňajky, večere) formou kvalitných bufetových stolov. Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok.
Pláž:

krásna široká piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom je vzdialená od hotela asi 7 minút chôdze. Plážový servis za poplatok. Pláž lemuje palmová a píniová promenáda, kde si prídu na svoje najmä bežci, korčuliari a cyklisti.

Doprava:

letecká

Typ stravy:

polpenzia, plná penzia/all inclusive


Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.

Kláštor Monsterrat
- orientačná cena dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.

Andorra
- orientačná cena dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.

Girona
- orientačná cena dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.

Water World
- orientačná cena dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland
- orientačná cena dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO


Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

 

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

 

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


PINEDA DE MAR

Patrí k pokojnejším strediskám s krásnymi čistými plážami a promenádou lemujúcou pobrežie odkial sa možno dostať peknou prechádzkou do susedného strediska Calella. Pineda de Mar je tiež významným kultúrnym centrom, kde sídli Tharratsov ústav grafického umenia, kde možno nájsť aj kolekciu obrazov maliara Josepa Tharratsa.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6271276615, 2.6914034110)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento