Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Individuálne Autobusom

Hotel Blumen

Taliansko - Rimini
hotel s vynikajúcou polohou priamo na piesočnatej pláži v známom letovisku Rimini, časti Viserba.
Poloha:
priamo na pláži na Via Dati, iba 20 minút od letiska v Rimini a 800 m od železničnej stanice, odkiaľ premávajú vlaky do Rimini, Ricione a Cesenatico.
Hotel:
recepcia, výťah, bar, vstupná hala, reštaurácia s priamym výhľadom na pláž a more, Wi-Fi, trezor na recepcii v cene, internetový kútik, k dispozícii parkovisko s obmedzenou kapacitou.
Izby:
prakticky zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ), každá izba má SAT TV, telefón, klimatizáciu, sušič na vlasy, balkón alebo francúzsky balkón, výhľad na more na vyžiadanie pri rezervácii a za príplatok, minichladnička za poplatok 5 EUR/izba/noc na mieste. Možnosť rodinných izieb - dve prepojené izby.
Stravovanie:
v reštaurácii s výhľadom na more – kontinentálne raňajky formou bufetu, večere výber z menu, ovocie alebo dezert, voda, možnosť doobjednať obedy. Možné vyžiadať stravu pre celiatikov.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pred hotelom, plážový servis za poplatok na mieste (15 - 20 EUR/deň), množstvo plážových barov, reštaurácií, rýchlych občerstvení, športových možností.
Doprava:
individuálna a autobusová
Typ stravy:

raňajky

Informácie o krajine a stredisku:

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina a Viserba,  to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.

Zobraziť na mape (44.0854800000, 12.5424700000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento