Termín

ZOZNAMKA

Ak nechcete cestovať sám a nemáte spolubývajúceho na strávenie Vašej dovolenky, prípadne nechcete, aby sa Vaša dovolenka predražila o príplatok za jednolôžkovú izbu, ponúkame Vám možnosť nájsť si spolucestujúceho prostredníctvom našej stránky. V prípade, že máte záujem, prosíme Vás o vyplnenie nasledovných údajov:

*
*
*

(V texte uveďte Vaše požiadavky na predpokladaný termín a miesto pobytu, prípadne stručné informácie o Vás a Vašej predstave o dovolenke)

CK Turancar nebude zasahovať do hľadania spolubývajúceho ani vykonávať zmeny vo Vami zadaných odkazoch. Všetky Vami zadané informácie budú zobrazované na stránke CK Turancar.

V prípade, že na stránke nájdete odkaz od osoby, ktorá by vyhovovala Vašim predstavám, kontaktujte túto osobu priamo na základe údajov zverejnených na tejto stránke.

Veríme, že Vaše hľadanie bude úspešné a prajeme Vám príjemné strávenie dovolenky s novými priateľmi.

* Povinné údaje

Spracúvanie osobných údajov.
Vyplnením povinných údajov súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu: Meno, e-mailová adresa pre potreby zverejnenia príspevku.
Kontrolný reťazec:
Jojo, (5.1.2021, 12:19:33)
Hladam partaka na dovolenku. Koniec februara alebo marec. Rozmyslam o Zanzibare pripadne ina destinacia dohodneme sa. Ak mas zaujem napis na slovak963@azet.sk
Martin, (4.12.2020, 13:31:19)
Ahijte s kamosom hladame partscky do zanzibaru na januar najdu ss dve sympaticke zeny mi 32 rocny
jankazilkova1987@gmail.com, (2.12.2020, 15:58:38)
Hľadám kamarátku na rok 2021 do new yorku co vie anglicky ja sa len učím ...ale aj k moru do Chorvátska som milá nekonfliktna mám 33 rokov na veku nezáleží môže byť aj staršia pani
Milujem welnes, (9.1.2021, 16:21:6)
Hladam zenu,ktora si tiez chce oddychnut niekde v saune v bazenoch. Len relax. Nie som na baby
Naši partneri
Mercedes 1 percento