Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Nasajte vianočnú atmosféru na vianočných trhoch v zahraničí

Spoznajte vianočné trhy v zahraničí

Nasajte vianočnú atmosféru na vianočných trhoch v zahraničí

Nasajte vianočnú atmosféru na vianočných trhoch v zahraničí

Či máte začiatkom decembra všetky darčeky pobalené a poschovávané, alebo nie, sú veci, ktoré si v predvianočnom období skrátka nemôžeme odpustiť. Pečenie medovníkov či návšteva tradičných vianočných trhov jednoducho patria k Vianociam. Vymaňte sa zo stereotypu a dovoľte tomu skrytému dieťaťu vo vás tešiť sa ako kedysi, keď bol pre vás život gombička. Či rolnička? Houhouhou!

Vianocne trhy

Pamiatky a varené vínko vo vianočnej Viedni

Každé väčšie slovenské mesto sa vo vianočnom období teší z veľkého vianočného stromčeka uprostred námestia, z pódia s vianočným programom a pár stánkov s občerstvením či drobnosťami. Ak by ste však radi zažili čosi honosnejšie, za zážitkom treba vycestovať. Postačí vám jeden deň voľna a nadopujete sa tou pravou vianočnou náladou, ktorá vás napokon možno konečne inšpiruje k nákupu vianočných darčekov či zdobeniu domova. Návšteva vianočných trhov patrí k aktívnemu typu dovolenky. Ide o jednodňové poznávacie zájazdy realizované autobusovou dopravou. Stačí si vybrať vhodné nástupné miesto a o pár minút sa ocitnete v rozprávkovej krajine plnej červených mašlí, zvončekov a stromčekov. Po príchode do Viedne vás najprv sprievodca cestovnej kancelárie oboznámi s významnými pamiatkami mesta (Hofburg, Dóm Sv. Štefana, Parlament, Opera, bez nároku na vstup) a potom už nasleduje voľný program, v rámci ktorého sa účastníci zájazdu môžu slobodne pohybovať po meste a užiť si vianočný ligot Viedne.

Vianocne trhy vo Viedni

Spoznajte vianočnú Budapešť

A aká je Budapešť v predvianočnom období? Ešte žiarivejšia, ako si ju pamätáte bežne počas roka. Len čo so slovenským sprievodcom navštívite známe miesta, ako je napríklad budova Parlamentu, hradná štvrť, Matejov kostol, Rybárska bašta, Kráľovský palác, Opera alebo Bazilika sv. Štefana na Námestí hrdinov, môžete si vychutnať voľný program na námestí Vörösmarty, ktorý nenechá chladným nikoho. Koledy, vôňa vianočného punču, ihličia, do toho mráz zahryzávajúci sa vám do líca... Je to zážitok, s ktorým je najlepšie podeliť sa s drahou osobou, rodinou či priateľmi.

Vianocne trhy v Budapesti

Predvianočná Viedeň aj Budapešť lákajú nielen víkendovými termínmi, ale aj slovenským sprievodcom a jedinečnou atmosférou vo vianočnom mestečku, ktorá poteší ako rodiny s deťmi, tak i celé kolektívy (žiaci, kolegovia, partia priateľov). Ak aj vy každý rok premýšľate, ako je možné, že sú tu opäť, nechajte Vianoce, nech sa vám samy predstavia na niektorom poznávacom zájazde. Je to jedinečná príležitosť vycestovať do Rakúska alebo Maďarska a spoznať miesta, ktoré vyhľadávajú turisti z celého sveta. Prečo tento zážitok nespojiť s prípravou na Vianoce?

Vianocne trhy

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri