Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Individuálne

Hotel Hviezda Dudince

Slovensko - Banskobystrický kraj - Dudince

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Príjemný hotel v kúpeľnom meste Dudince ponúka svojim  návštevníkom dokonalé prostredie na oddych vo wellness centre s výberom z množstva kvalitných masáží. Hotel Hviezda je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si potrebujú oddýchnuť od každodenného zhonu.
Poloha:

Hotel Hviezda leží na okraji promenády v kúpeľnom meste Dudince a svojou polohou je ideálnou voľbou aj pre návštevníkov, ktorí prídu hromadnou dopravou. Z hotela môžete podnikať krásne prechádzky po promenáde či v okolitom parku. V meste sa každoročne koná aj známy festival Country stopa Dudince na mestskom amfiteátry.

Hotel:

recepcia, wellness centrum s ponukou rôznych masáží, rôzne druhy sáun, vírivka, bazén, lobby bar, detský kútik, terasa, monigolf, bowling, bezplatné parkovanie.

Izby:

príjemne zariadené štandardné dvojlôžkové izby majú vlastnú kupelňu s WC, sušičom vlasov, SAT TV a každá izba má balkón a Wifi.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíka. Raňajky výberom z bohatých bufetových stolov obedy a večere výberom z 3 alebo 4 chodového menu s výberom deň vopred.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia /plná penzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento