Hodnotenie klientov:  8
* * *
Individuálne

Liečebný dom Rubín

Slovensko - Banskobystrický kraj - Dudince

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderný zrekonštruovaný liečebný dom odporúčame všetkým, ktorí hľadajú komplexné služby pod jednou strechou. Patrí k najdlhšie existujúcim liečebným domom v Dudinciach. Svoju prevádzku začal v roku 1966 ešte ako liečebný dom Hont. Jeho súčasťou je i budova balneoterapie Krištáľ, kde je k dispozícii viac ako 70 liečebných i relaxačných procedúr.
Poloha:
Dudince sú mesto a kúpele v okrese Krupina v Banskobystrickom kraji. Kúpele v Dudinciach liečia choroby srdcovo-cievneho systému a pohybového systému. Minerálna voda v kúpeľoch je hydrogenuhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, uhličitá, sírna a mierne hypotonická. Jej teplota je 28°C.  Letné termálne kúpalisko Dudinka sa nachádza cca 300 m od liečebného domu.
Hotel:
recepcia, liečebné a nadštandardné procedúry, WiFi, parkovanie (bezplatné 100 m, za poplatok priamo pred LD), jedáleň, reštaurácia, lobby bar, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, zubná ambulancia, športoviská (plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash, biliard, fitness, stolný tenis), knižnica, Thai Relax Center, Vitálny svet Wellnea, vonkajší bazén. Súčasťou liečebného domu je budova balneoterapie Krištáľ, kde sú poskytované všetky procedúry. Vo Vitálnom svete Wellnea nájdete relaxačný vírivý bazén (s ohrievanou vodou - cca 32°C), suché sauny, parné sauny, whirlpool, tepidárium, širokú ponuku masáží a oddychovú zónu. V letnom období je pre hostí k dispozícii aj vonkajší plavecký bazén.
Izby:
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociánym zariadením a WC, sprcha (resp. vaňa v niektorých apartmánoch), káblová TV, rádiobudík, chladnička, telefón, balkóny (s výnimkou niektorých apartmánov), uzamykací kartový systém, Wifi pripojenie.
Stravovanie:

polpenzia alebo plná penzia podľa vybraného balíka formou bufetových raňajok, obedy a večere formou výberu z menu a šalátový bufet.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia/plná penzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento