Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Esplanade

Slovensko - Trnavský kraj - Piešťany

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Esplanade Health Spa Hotel ponúka všetko, čo od štvorhviezdičkového hotela očakávate. Každý si tu nájde to svoje, či už z hľadiska zdravia, obchodu alebo zábavy.Výnimočné priestory na stretnutia a podujatia spolu s omladzujúcimi kúpeľnými procedúrami – to je bezkonkurenčná kombinácia!
Poloha:
Tento luxusný kúpeľný hotel Ensana sa nachádza v prírodnej oáze Kúpeľného ostrova a môže sa pochváliť veľkým množstvom verejných priestorov, reštaurácií a barov. Obzvlášť hrdo sa hlási ku skutočne majstrovskému dielu a zároveň poprednému kúpeľnému centru na Slovensku – Balnea Health Spa.
Hotel:
Kúpele Piešťany majú dlhú tradíciu v liečbe reumatizmu a ochorení svalov a kostí. Odborné lekárske znalosti, bohaté skúsenosti z približne 3 miliónov procedúr ročne a predovšetkým mimoriadne účinné prírodné zdroje (termálne sírne bahno a termálna sírna voda) zabezpečujú medzinárodne uznávané a výnimočne dobré výsledky liečby.

Novo zrekonštruované centrum Balnea Health Spa, ktoré je priamo prepojené s hotelmi Esplanade a Splendid, je najpokročilejším a najväčším kúpeľným a rehabilitačným centrom v strednej Európe a považuje sa za najlepšie kúpeľné stredisko na Slovensku.

Okrem moderného zdravotného centra s množstvom liečebných miestností a terapeutických miestností na procedúry tu nájdete nasledovné zariadenia v 3 pavilónoch s rozlohou vyše 8 000 m²:

  • Zrkadliská (termálne kúpele) s rôznou teplotou
  • Veľký bazén na vodnú gymnastiku
  • Bazén s vodnými bicyklami
  • Vnútorný bazén so špeciálnym rehabilitačným liečebným bazénom
  • Saunové priestory
  • Kozmetický salón
  • Veľké a moderné fitness centrum
  • Rehabilitačné centrum s najmodernejším vybavením pre pooperačnú starostlivosť a liečbu a mobilizáciu kolenných, ramenných a iných kĺbov.
  • K dispozícii je aj centrum ergoterapie, ktoré okrem iného zahŕňa simulovanú kuchyňu a auto pre pacientov, ktorí zažili fyzickú traumu a chcú sa opäť naučiť normálne fungovať v každodennom živote. Všetko sa deje pod naším starostlivým lekárskym dohľadom.
Izby:
V hoteli Esplanade Health Spa Hotel si môžete vybrať z veľkého množstva izieb. Na výber máte izby z kategórie Standard, Comfort alebo Premium vo funkčnom a klasickom alebo štýlovom a modernom štýle. Každá izba ponúka krásny výhľad a je vybavená dvojlôžkovou posteľou s vlastnou kúpeľňou s WC,sušičom vlasov, SAT TV, Wifi pripojením, veľkou šatníkovou skriňou, trezorom, telefónom, minichladničkou a minibarom, klimatizáciou.
Stravovanie:

Hotel ponúka svojim návštevníkom vyváženú ponuku raňajok, ľahkých obedov a bohatých večerí vo svojich 6 reštauráciách. V ponuke je reštaurácia Gallery, Calla À La Carte, Seasons Dine & Grill s moderným prevedením tradičnej kuchyne, Reštaurácie Rosa, Orchidea, Fresia. Lahodnú kávičku alebo nápoj si môžete vychutnať v Palace Cafe a Park Cafe. Večenú zábavu si určite užijete v Retro bare. Požiadavky na špeciálne stravovanie sú vítané.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia/plná penzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento