Hodnotenie klientov:  8
* * * * *
Individuálne

SPA Royal Palace

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice
Novo zrekonštruovaný hotel  Royal Palace ***** Vám ponúka kráľovskú starostlivosť o Vaše telo i chuťové zmysly. Je zariadený v historickom štýle  art deco a od r. 2018 predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. Jeho súčasťou je exkluzívny Restaurant Sissi s kráľovskou kuchyňou, moderné balneo centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom a inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE so špičkovým technickým vybavením. Špecializované centrum kardiovaskulárnej rehabilitácie s najmodernejším vybavením a odborným lekárskym personálom sa zameriava na skvalitnenie života pacientov s problémami srdca a kardiovaskulárneho aparátu.
Poloha:
Turčianske Teplice a nachádzajú v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Jedinečná poloha tohto mesta na tektonickom zlome ich predurčuje k poskytovaniu jedinečnej kúpeľnej starostlivosti. Zo siedmich termálnych prameňov za sekundu vyvrie na povrch 30 litrov síranovo-hydrouhličitanovej, vápenato-horečnatej, hypotonickej vody s obsahom vyše 1500 mg rozpustených minerálnych látok v 1 litri
Hotel:

recepcia, reštaurácia, balneologické centrum, aquapark s ktorým je hotel priamo prepojený, Royal Bath, kardiologické centrum Incare, fitness centrum, parkovanie, konferenčné priestory.
Pobyt Zlatá línia:
- ubytovanie

- plná penzia - špeciálny program stravovania s cieľom optimalizácie telesnej hmotnosti

- vstupné vyšetrenie u lekára s analýzou telesného typu, meraním hmotnosti, percentom a množstvom tuku a svalovej hmoty v tele, stanovením metabolického veku, BMI, stanovením ideálnej telesnej hmotnosti, stupňom obezity za účelom prepisu optimálnej zostavy procedúr, pohybovej aktivity a programu stravovania.

- konzultácia s asistentkou výživy

- konzultácia s fitness trénerom

denné meranie parametrov telesnej hmotnosti

Procedúry počas pobytu: individuálny liečebný program (2 procedúry na každé prenocovanie na základe odporúčania lekára - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia. 3x bodyforming - špeciálna masáž na formovanie postaby so zábalom (110 min. masáž celého tela špeciálnym olejom s následným zábalom do fólie a masárovaním masážnou kefou).

Grátis - neobmedzený vstup do SPA Aquaparku, 30 min. vstup do Ryal Bath na každé prenocovanie.

Pobyt Royal Harmony:

- ubytovanie

- polpenziu

- konzultáciu u lekára

Procedúry počas pobytu: 2procedúry na každé prenocovanie

Grátis - neobmedzený vstup do Spa Aquaparku, 30-minútorý vstup do Royal Bath na každé prenocovanie.

Izby:
moderne a luxusne zariadené dvojlôžkové izby, apartmány a štúdia ponúkajú svojim hosťom priestranné manželské postele v štýle art-deco s nadštandardnou vybavenosťou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC/bidetom, SAT TV, telefón, Wifi, minibar, klimatizácia, trezor, set na prípavu čaju a kávy, kúpací plášť, papuče, sušič vlasov a sekt s ovocím pri príchode.
Stravovanie:
polpenzia. Plná penzia je možná len na mieste formou A la carte v hotelovej reštaurácii Sissi.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Zobraziť na mape (48.8618790182, 18.8596433500)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento