Hodnotenie klientov:  8
* * * * *
Individuálne

SPA Royal Palace

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Novo zrekonštruovaný hotel  Royal Palace ***** Vám ponúka kráľovskú starostlivosť o Vaše telo i chuťové zmysly. Je zariadený v historickom štýle  art deco a od r. 2018 predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. Jeho súčasťou je exkluzívny Restaurant Sissi s kráľovskou kuchyňou, moderné balneo centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom a inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE so špičkovým technickým vybavením. Špecializované centrum kardiovaskulárnej rehabilitácie s najmodernejším vybavením a odborným lekárskym personálom sa zameriava na skvalitnenie života pacientov s problémami srdca a kardiovaskulárneho aparátu.
Poloha:
Turčianske Teplice a nachádzajú v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Jedinečná poloha tohto mesta na tektonickom zlome ich predurčuje k poskytovaniu jedinečnej kúpeľnej starostlivosti. Zo siedmich termálnych prameňov za sekundu vyvrie na povrch 30 litrov síranovo-hydrouhličitanovej, vápenato-horečnatej, hypotonickej vody s obsahom vyše 1500 mg rozpustených minerálnych látok v 1 litri
Hotel:

recepcia, reštaurácia, balneologické centrum, aquapark s ktorým je hotel priamo prepojený, Royal Bath, kardiologické centrum Incare, fitness centrum, parkovanie, konferenčné priestory.

Izby:
moderne a luxusne zariadené dvojlôžkové izby, apartmány a štúdia ponúkajú svojim hosťom pirestranné manželské postele v štýle art-deco s nadštandardnou vybavenosťou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC/bidetom, SAT TV, telefón, Wifi, minibar, klimatizácia, trezor, set na prípavu čaju a kávy, kúpací plášť, papuče, sušič vlasov a sekt s ovocím pri príchode.
Stravovanie:
polpenzia. Plná penzia je možná len na mieste formou A la carte v hotelovej reštaurácii Sissi.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento