Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Individuálne

Wellness Hotel Chopok

Slovensko - Žilinský kraj - Demänovská Dolina
Kvalitný a klientmi preverený hotel Chopok v Demänovskej Doline ponúka veľké množstvo zábavy a oddychu. Na svoje si tu prídu tak rodiny s deťmi ako aj páry vyhľadávajúce aktívnu dovolenku či seniori, ktorí chcú zveľadiť svoje telesné i duševné sily. Svojou bohatou ponukou gastronimických a rekreačných zážitkov sa hotel Chopok zaradil na 1. miesto v ankete Top Trend hotelov na Slovensku pre roky 2012-2017 a svoje kvality si drží dodnes. 
Poloha:
Ideálna poloha Wellness hotela Chopok na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo.
Hotel:

recepcia, reštaurácia, 2 saunové svety - Plesnivec (pre rodiny s deťmi) a Praslička (pre dospelých od 16 rokov), Relax bar, Lobby bar, 2 relaxačné bazény - Plesnivec, Praslička, detský bazén, 2 kongresové centrá.

HOTELOVÉ SLUŽBY SA POSKUTUJÚ  V SÚLADE S BEZPEČNOSTNÝMI NARIADENIAMI UVZ SR

WELLNESS & FITNESS

  • masáže a relaxačné procedúry poskytujeme denne v čase od 10:00 – 20:00 h. V prípade záujmu s rezerváciou minimálne 2  hodiny vopred.
  • otvorenie bazénov, wellness centier a fitness je povolené od 03.06.2020 a prevádzkujú sa v súlade s nariadenia UVZ SR.

STRAVOVACIE SLUŽBY

stravovacie služby sa poskytujú v Reštaurácii  alebo donáškou na izbu za poplatok za Room service 5€/1 donáška.

ZÁBAVA

  • Billiard - je povolený len pre 2 osoby, s následnou dezinfekciou tág a biliardových gúl, časový odstup pre ďalších hráčov na tom istom biliardovom stole je 15 minút.  
  • Bowling - je povolený len pre spoločnú skupinu osôb v maximálnom počte 5 osob, časový odstup medzi ďalšou skupinou je minimálne 15 minút na dezinfekciu bowlingových gúľ a hracieho priestoru
  • Herňa (air hockey, stolný futbal) je prístupná len pre 2 osoby pri každom hernom zariadení, časový odstup medzi ďalšími hráčmi je minimálne 15 minút na dezinfekciu herných zariadení


DETSKÉ IHRISKO

  • Vonkajšie detské ihrisko je pripravené pre Vaše ratolesti. Detské ihrisko sa udržiava čisté a bezpečné. Dezinfikuje sa na dennej báze vrátane všetkých dotykových plôch herných zostáv.
  • Nie je povolená prevádzka detského kútika vo vnútorných priestoroch.
Ubytovanie:

moderne a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (dieťa do 12 rokov, prístelka je rozťahovací gauč) majú francúzske okno, vlastnú kúpeľňu s vaňou, WC a bidetom, SAT TV, sušič na vlasy, Wi Fi pripojenie, trezor, župan, papuče a set na prípravu kávy a čaju.

Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby pre  3 - 4 osoby (rozťahovací gauč, deti do 12 rokov na prístelke) s vlastnou kúpeľňou s WC a bidetom majú sušič na vlasy, trezor, župan, SAT TV, Wi Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju. De luxe izby Praslička alebo Plesnivec pre 3-4 osoby s krbom a tiež rodinné izby pre 5 -7 osôb (možnosť De Luxe variantu s krbom). V izbe s označením „DE LUX“ sa nachádza plne funkčný krb na drevo.  V rodinnej izbe PLESNIVEC a rodinnej izbe PLESNIVEC DE LUX sa nachádzajú 2 kúpeľne. Prepojené izby PRASLIČKA – samostatné dvojlôžkové a trojlôžkové izby každá s vlastnou kúpeľňou sú prepojené zvukotesnými dverami.
Stravovanie:

raňajky formou bohatých bufetových stolov/ polpenzia. Možnosť bezlepkového stravovania.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
raňajky/polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

Nízke Tatry sú najrozsiahlejším a zároveň druhým najvyšším pohorím Slovenska, ktoré tvoria Národný park Nízke Tatry (NAPANT). Jedinečné výhľady na pohoria a údolia Slovenska sa návštevníkom naskytnú z najvyšších vrcholov Nízkych Tatier, ktorými sú Ďumbier (2043 m), Chopok (2024 m), Dereše (2004 m), Chabenec (1955 m) a Kráľova hoľa (1948 m). Nachádzajú sa tu najvýznamnejšie turistické a lyžiarske strediská Slovenska. Demänovská dolina s najznámejším strediskom Jasná  - Nízke Tatry sa rozprestiera v severnej časti pohoria Nízke Tatry. Na južnej strane sú navštevované najmä Tále, Srdiečko, Kosodrevina v Bystrej doline a rekreačná obec Mýto pod Ďumbierom. Lyžiarske stredisko Čertovica sa nachádza v strednej časti pohoria a obľúbené turistické a lyžiarske stredisko Donovaly sa nachádza v západnej časti pohoria Nízke Tatry.  

V sezóne 2020 ponúkame: Letné pobyty: až 3 DETI UBYTOVANIE ZADARMO (pri ubytovaní s 2 plne platiacimi osobami), od 3 prenocovaní + 1 NOC UBYTOVANIE ZADARMO CYKLOVÝLETY PRE RODINY S DEŤMI, Baby plávanie, letná škola varenia, výlety, minidisko, detské dielničky, rodinné izby, detský kútik, LEGO kútik, detský bazén, bazén pre rodiny , plavecký bazén. biliard, bowling, fitnes. Wellness pobyty: Romantický pobyt, Dámska jazda, Očistná čakrová terapia, Detoxikačný, Anticelulitídna terapia, Wellness pobyt pre seniorov. Joga a fit pobyty: Fit pobyt so Zorou Czoborovou v termine od 04.07. – 07.07., Joga pobyt s Fredym Ayising v termine 18.07. – 20.07.2020. Individuálne pobyty.

Zobraziť na mape (49.0192583183, 19.5768126500)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento