Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Checkin Blanes

Španielsko - Costa Brava - Blanes # Stiahnuť
Popis
Obľúbený hotel ponúka ubytovanie v harmonickom prostredí upravenej záhrady blízko centra strediska Blanes, rozprestierajúceho sa v krásnej zátoke obklopenej horami. Toto stredisko je považované za rodinne orientované stredisko.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
100 m od piesočnatej pláže Platja de s´Abanell  a cca 300 m od centra strediska Blanes, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po pobrežnej promenáde. Hotel je vzdialený 45 km od Girony, 70 km od centra Barcelony a 90 km od letiska.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, výťah, reštaurácia, bar, vonkajší  bazén, bazén pre dospelých, jacuzzi, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Pre hostí sú pripravené denné a večerné animačné programy. Športové aktivity za poplatok - biliard, stolný tenis, minigolf a tenis. Neďaleko hotela pri pláži sa deti môžu zabaviť na verejnom ihrisku. Wi-Fi internetové pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
Izby
-
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo dve prepojené dvojlôžkové izby pre 4 osoby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok) a balkón. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera (19.30-21.45) formou bohatých bufetových stolov, nápoje (voda a víno) k jedlu za príplatok. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť v recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.
Pláž
-
krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Pláž lemuje promenáda s cyklotrasou, ideálna aj na večerné romantické prechádzky.
Doprava
-

letecká

Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami
- návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

BLANES

Jedno z najkrajších miest ležiacich v strednej časti Costa Bravy. Pokojná atmosféra kúpeľného mesta so starým rybárskym prístavom, hradom sv. Jána a stredovekými strážnymi vežami predurčila, aby sa stalo obľúbeným výletným miestom a cieľom mnohých turistov. Stredisko láka aj svojimi krásnymi botanickými záhradami Mar a Mutra. Nachádzajú sa tu krásne piesočnaté pláže.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri