Last Minute

Checkin Blanes

Obľúbený hotel ponúka ubytovanie v harmonickom prostredí upravenej záhrady blízko centra strediska Blanes, rozprestierajúceho sa v krásnej zátoke obklopenej horami. Toto stredisko je považované... Čítať viac
od 959 € 733 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 04.08. - 11.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 044,00 € 773,00 €
 • 11.08. - 18.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 034,00 € 773,00 €
 • 18.08. - 25.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 959,00 € 733,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Ostatné doplatky: nápoj k večeri (voda/víno) 20 EUR/os./7 nocí, plná penzia 30 EUR/osoba nad 12 rokov/7 nocí, 20 EUR/dieťa 2-12 rokov/7 nocí, 1/1 izba 130 EUR/7 nocí. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Checkin Blanes - viac informácií

Obľúbený hotel ponúka ubytovanie v harmonickom prostredí upravenej záhrady blízko centra strediska Blanes, rozprestierajúceho sa v krásnej zátoke obklopenej horami. Toto stredisko je považované za rodinne orientované stredisko.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
100 m od piesočnatej pláže Platja de s´Abanell. Približne 1,5 km od hotela leží dominanta strediska, skalnatý útvar Sa Palomera, ktorý rozdeľuje pobrežie Blanes na dve časti a považuje sa za hranicu medzi Costa Brava a Costa del Maresme. Autobusom, ktorého zastávka je 800 m vzdialená od hotela, môžete objaviť ďalšie atraktivity strediska, ako sú botanická záhrada, golfové ihrisko či prístav. Hotel je vzdialený 45 km od Girony, 70 km od centra Barcelony a 90 km od jej letiska.
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, výťah, reštaurácia, bar, vonkajší  bazén, bazén pre dospelých, jacuzzi, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Pre hostí sú pripravené denné a večerné animačné programy. Športové aktivity za poplatok - biliard, stolný tenis, minigolf a tenis. Neďaleko hotela pri pláži sa deti môžu zabaviť na verejnom ihrisku. Wi-Fi internetové pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo dve prepojené dvojlôžkové izby pre 4 osoby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok) a balkón. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Detská postieľka za poplatok na vyžiadanie.
krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Pláž lemuje promenáda s cyklotrasou, ako stvorená na večernú romantickú prechádzku, ktorú odporúčame zakončiť výstupom na vrchol Sa Palomera s panoramatickými výhľadmi.
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera (19.30-21.45) formou bufetových stolov, nápoje (voda a víno) k večeri za príplatok. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Costa Brava

Informácie o krajine a stredisku

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

BLANES

Jedno z najkrajších miest ležiacich v južnej časti Costa Bravy. Pokojná atmosféra kúpeľného mesta so starým rybárskym prístavom, hradom sv. Jána a stredovekými strážnymi vežami predurčila, aby sa stalo obľúbeným výletným miestom a cieľom mnohých turistov. Stredisko láka aj svojimi krásnymi botanickými záhradami Mar a Mutra. Nachádzajú sa tu krásne piesočnaté pláže.

Naši partneri