Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Maria del Mar

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar # Stiahnuť
Popis

Čiastočne zrekonštruovaný hotel charakteristický príjemným personálom a kvalitnou kuchyňou. Nechýba mu ani kľudnejšie zázemie pre rodiny s deťmi, ale lokalita  rušného strediska s nekonečnými možnosťami zábavy a oddychu, kde zábava končí v skorých ranných hodinách, láka do hotela predovšetkým aktívnych dovolenkárov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-
cca 300 m od krásnej rozľahlej pláže Playa de Lloret, priamo v centre strediska Lloret de Mar, 2 km od zábavného vodného parku Water World, 40 km od Girony a približne 80 km od Barcelony. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, bary a diskotéky. Autobusová stanica, ktorá ponúka pravidelné spojenia do okolitých miest Blanes, Tossa de Mar, Girona a Barcelona, je od hotela vzdialená len 5 minút chôdze. Letisko v Barcelone je vzdialené 90 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, bar, kaviareň, vonkajší  bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Pre hostí sú pripravené denné a večerné animačné programy, showcooking, môžu využiť fitnescentrum, biliard (za poplatok), stolný tenis (za poplatok) a požičovňu bicyklov (za poplatok). Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Izby
-
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minibar (za poplatok) a balkón s posedením.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov, voda a víno k jedlu v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.
Pláž
-
krásna široká piesočnatá verejná pláž ocenená Modrou vlajkou. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Ponuka vodných športov od miestnych poskytovateľov k dispozícii za poplatok. Pláž lemuje živá promenáda s barmi a reštauráciami, ideálna aj na romantické večerné prechádzky.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Monsterrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, tobogánmi a malou ZOO.

Informácie o krajine a stredisku
-
Španielsko
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

Lloret de Mar
Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Surfmar **** 23.6.2024 - 30.6.2024
Letecky
polpenzia/plná penzia/all inclusive
cena za osobu od
759 €
Tipy na poznávačky
Katalánsko a Barcelona letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzska rivéra
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Bologna a San Maríno s kúpaním
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Cesta španielskym kráľovstvom
Letecky 11 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Talianske alpské jazerá
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri