Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Hotel Royal Star & SPA

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Prijemný, rodinne orientovaný hotel situovaný v pokojnejšej časti inak rušného letoviska Lloret de Mar. Kvalitné služby a množstvo voľnočasových aktivít si podmania každého bez rozdielu na vek.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

pláž dostupná 10 minútovou prechádzkou. Pobrežie lemuje množstvo reštaurácií a barov, v ponuke široká škála vodných športov a aktivít na pláži. Centrum ponúka bohaté nákupné možnosti, núdza nie je ani o gastronomické zážitky, či možnosť posedenia v tradičných tavernách, kaviarňach. Aquapark Water World je situovaný 1,3 km od rezortu. Vzdialenosť letiska BCN 91 km

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, vonkajší bazén, vnútorný bazén, jacuzzi, ležadlá a slnečníky pri bazéne, slnečná terasa, záhrada, reštaurácia, kaviareň, obchodík so suvenírmi, supermarket, detské ihrisko, mini klub, animačný program, posilňovňa, konferenčná miestnosť, služby za poplatok: Spa, sauna, parný kúpeľ.
Izby
-
397 izieb, svetlé a prakticky zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou, Wi-Fi pripojením, SAT TV, telefónom, balkónom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, k dispozícii je aj sušič vlasov. Možnosť 1 až 2 prísteliek, postieľka na vyžiadanie, trezor za poplatok
Stravovanie
-
polpenzia, plná penzia – formou bufetových stolov (bez nápojov), all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou pestrých bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack medzi hlavnými jedlami.
Pláž
-
piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom a širokou ponukou vodných športov (Lloret Water Extreme) dostupná krátkou prechádzkou, neďaleko nájdete aj menšiu pláž Fenals oddelenú zálivom. Vstup do mora je prudší. Vodné atrakcie, športy, ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat
- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra
- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona
- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World
- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland
- orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)
- orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku
-

Španielsko
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Costa Brava a Costa del Maresme
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Lloret de Mar
Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Hotel BLUESEA Club Marthas **** 3.7.2024 - 10.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
883 €
Aparthotel Alcúdia Beach *** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 187 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri