Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Surfmar

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar # Stiahnuť
Popis
Príjemný hotelový komplex s upravenou bujnou záhradou, ktorá dodá dovolenke správny exotický nádych a zároveň bezprostredná blízkosť pláže sú predpokladom na ideálny oddych pre všetky vekové kategórie, aj rodiny s deťmi. Za legendárnym ruchom strediska Lloret de Mar netreba chodiť ďaleko, príjemnou prechádzkou po pobreží sa do centra dostanete za 20 minút.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 
Poloha
-
priamo pri plážovej promenáde, asi 1 km od centra strediska s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. V blízkosti nájdete autobusovú zastávku, vďaka ktorej môžete preskúmať širšie okolie. Obľúbený aquapark je vzdialený 2 km od hotela, rovnako aj golfové ihrisko.  Vzdialenosť od letiska v Barcelone je 90 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, internetový kútik, úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť s TV, herňa s knižnicou, reštaurácia s výhľadom na more, bar, priestranná záhrada, bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko. Pre hostí je pripravený denný aj večerný animačný program, minigolf, stolný tenis, tenisový kurt a pre deti miniklub (júl-august).
Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), chladničku (za poplatok) a balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Superior izba s výhľadom na more za príplatok.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bufetových stolov. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať plnú penziu alebo all inclusive za doplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom.
Pláž
-
len pár krokov od hotela sa nachádza známa pláž Fenals s hrubozrnným zlatým pieskom. Vstup do mora je prudší. Vodné športy, bar na pláži, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Výlet loďou po pobreží
Informácie o krajine a stredisku
-
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.  

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.  

LLORET DE MAR
Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri