Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Surfmar

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar # Stiahnuť
Popis
Príjemný hotelový komplex s upravenou bujnou záhradou, ktorá dodá dovolenke správny exotický nádych a zároveň bezprostredná blízkosť pláže sú predpokladom na ideálny oddych pre všetky vekové kategórie, aj rodiny s deťmi. Za legendárnym ruchom strediska Lloret de Mar netreba chodiť ďaleko, príjemnou prechádzkou po pobreží sa do centra dostanete za 20 minút.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 
Poloha
-
priamo pri plážovej promenáde, asi 1 km od centra strediska s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. V blízkosti nájdete autobusovú zastávku, vďaka ktorej môžete preskúmať širšie okolie. Obľúbený aquapark je vzdialený 2 km od hotela, rovnako aj golfové ihrisko.  Vzdialenosť od letiska v Barcelone je 90 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, internetový kútik, úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť s TV, herňa s knižnicou, reštaurácia s výhľadom na more, bar, priestranná záhrada, bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko. Pre hostí je pripravený denný aj večerný animačný program, minigolf, stolný tenis, tenisový kurt a pre deti miniklub (júl-august).
Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), chladničku (za poplatok) a balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Superior izba s výhľadom na more za príplatok.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bufetových stolov (nápoje k večeri za poplatok). Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať plnú penziu (bez nápojov) alebo all inclusive za doplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom. Možnosť vegetariánskej, vegánskej či bezlepkovej stravy na vyžiadanie.
Pláž
-
len pár krokov od hotela sa nachádza známa pláž Fenals s hrubozrnným zlatým pieskom. Vstup do mora je prudší. Vodné športy, bar na pláži, ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Výlet loďou po pobreží
Informácie o krajine a stredisku
-
ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.  

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.  

LLORET DE MAR
Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri