Last Minute

Checkin Garbí

V tesnej blízkosti pláže, v srdci historického mestečka Calella, sa nachádza menší rodinný hotel Checkin Garbí, ktorý ponúka dokonalú kombináciu relaxu, zábavy i poznania Španielska. Blízkosť vlakovej st... Čítať viac
od 1 019 € 773 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 04.08. - 11.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 029,00 € 773,00 €
 • 11.08. - 18.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 019,00 € 783,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Ostatné doplatky: nápoje k večeri (voda/víno) 20 EUR/os./7 nocí, plná penzia 35 EUR/osoba nad 12 rokov/7 nocí, 20 EUR/dieťa 2-12 rokov/7 nocí, výhľad na more 60 EUR/izba/7 nocí, 1/1 izba 130 EUR/7 nocí. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Checkin Garbí - viac informácií

V tesnej blízkosti pláže, v srdci historického mestečka Calella, sa nachádza menší rodinný hotel Checkin Garbí, ktorý ponúka dokonalú kombináciu relaxu, zábavy i poznania Španielska. Blízkosť vlakovej stanice predurčuje hotel na ideálny východiskový bod ku  výletom po širšom okolí, vrátane mesta Barcelona.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
iba 25 metrov od pláže, od ktorej ho delí miestna komunikácia a prímestská železnica. Do historického centra sa dostanete príjemnou prechádzkou, kde sa raz týždenne konajú miestne trhy. Dostupný pešou chôdzou je aj park Dalmau, oddychová zóna plná stredomorskej zelene, kde si na svoje prídu deti aj dospelí. Mestečko Calella leží na pobreží Costa del Maresme a patrí k jednému z najnavštevovanejších miest na pobreží, približne 70 km od letiska v Barcelone.
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, výťah, reštaurácia, bar (10.00-00.00), vonkajší  bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Pre hostí sú pripravené večerné animačné programy, ako napr. živá hudba a flamenco show. Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch hotela zdarma. Za poplatok požičovňa automobilov a služby práčovne.
príjemne zariadené, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minichladničku (za poplatok) a francúzske okno. Izba s výhľadom na more za príplatok.
široká piesočnatá pláž s bohatými možnosťami zábavy v mori alebo v pobrežných baroch, reštauráciách či kaviarňach. Na pláž sa dostanete pohodlne podchodom popod miestnu komunikáciu a železnicu. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma.
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera (19.30-21.30) formou bufetových stolov, nápoje (voda a víno) k jedlu za príplatok. Ponuka stravy kombinuje stredomorskú a medzinárodnú kuchyňu. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť v recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Costa del Maresme

Informácie o krajine a stredisku

ŠPANIELSKO
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.
Naši partneri