Last Minute

Hotel Mercury

Najväčším plusom hotela je jeho ideálna poloha. Leží len pár metrov od mora, v pokojnejšej časti, no zároveň len pár minút chôdze od živého centra obľúbeného letoviska. Vytvára príjemnú atmosféru a je vhodnou v... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.9

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS. Ostatné doplatky: výhľad na more 95 EUR/os./7nocí, plná penzia 30 EUR/os. nad 12 rokov/7 nocí, 5-15 EUR/dieťa 2-12 rokov/7nocí, all inclusive 155 EUR/os./7 nocí 130 EUR/dieťa 2-12 rokov/7 nocí. 


Hotel Mercury - viac informácií

Najväčším plusom hotela je jeho ideálna poloha. Leží len pár metrov od mora, v pokojnejšej časti, no zároveň len pár minút chôdze od živého centra obľúbeného letoviska. Vytvára príjemnú atmosféru a je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

len 150 m od dlhej pláže. Najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie či kaviarne nájdete už po pár minútach chôdze. Hotel je situovaný na konci pobrežnej promenády veľmi pekného a dovolenkármi vyhľadávaného letoviska Santa Susanna. Pozdĺž letoviska vedia pobrežná železnička, čo umožňuje možnosť výletov do blízkeho okolia. Medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 78 km.

vstupná hala s recepciou, výťah, úschovňa batožiny, TV miestnosť, reštaurácia, hotelový bar, vonkajší bazén s časťou pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. O zábavu sa postará medzinárodný animačný program. Pre deti je pripravený detský kútik. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Za príplatok sú hosťom k dispozícii trezor, herňa a biliard.

dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (aj pre 4 dospelých). Všetky účelne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, SAT TV, telefón a balkón.

dlhá a veľmi pekná pláž s hrubozrnným pieskom a prudším vstupom do mora je vzdialená len 150 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok.

polpenzia – raňajky a večere servírované formou bufetových stolov. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Costa del Maresme

Informácie o krajine a stredisku

Španielsko
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Santa Susanna
Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minút.
Naši partneri