Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Mercury

Španielsko - Costa del Maresme - Santa Susanna # Stiahnuť
Popis

Najväčším plusom hotela je jeho ideálna poloha. Leží len pár metrov od mora, v pokojnejšej časti, no zároveň len pár minút chôdze od živého centra obľúbeného letoviska. Vytvára príjemnú atmosféru a je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

len 150 m od dlhej pláže. Najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie či kaviarne nájdete už po pár minútach chôdze. Hotel je situovaný na konci pobrežnej promenády veľmi pekného a dovolenkármi vyhľadávaného letoviska Santa Susanna. Pozdĺž letoviska vedia pobrežná železnička, čo umožňuje možnosť výletov do blízkeho okolia. Medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 78 km.

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, výťah, úschovňa batožiny, TV miestnosť, reštaurácia, hotelový bar, vonkajší bazén s časťou pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. O zábavu sa postará medzinárodný animačný program. Pre deti je pripravený detský kútik. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Za príplatok sú hosťom k dispozícii trezor, herňa a biliard.

Izby
-

dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (aj pre 4 dospelých). Všetky účelne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, SAT TV, telefón a balkón.

Stravovanie
-

polpenzia – raňajky a večere servírované formou bufetových stolov. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.

Pláž
-

dlhá a veľmi pekná pláž s hrubozrnným pieskom a prudším vstupom do mora je vzdialená len 150 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok.

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Monsterrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO.
Informácie o krajine a stredisku
-
Španielsko
Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Santa Susanna
Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri