Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Reymar

Španielsko - Costa del Maresme - Malgrat De Mar
Popis

Rodinne založený hotel ponúka všetko čo hostia potrebujú na dovolenku plnú zábavy a oddychu v krásnom prostredí. Výhodou je blízkosť železničného spojenia s očarujúcou Barcelonou či ďalšími katalánskymi atrakciami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-
iba 50 m od krásnej piesočnatej pláže, asi 700 m od centra s reštauráciami, barmi a bohatými nákupnými možnosťami. Železničná stanica je od hotela vzdialená 500 m a ponúka spojenie s mestami Girona či Barcelona. Medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 65 km.
Hotel
-
recepcia s lobby, výťahy, reštaurácia s terasou, snack bar, bar s terasou, bazén s časťou pre deti, 2 jacuzzi, sauna, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi. Pre dospelých je pripravený denný aj večerný animačný program, príležitostne živá hudba a tematické večere v reštaurácii. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku či v miniklube. Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma. Pre hostí je za poplatok k dispozícii požičovňa bicyklov, biliard, herňa a wellness centrum. Hotel má bezbariérový prístup v spoločných priestoroch.
Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (max. 3 dospelí a dieťa). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok) a balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie a detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Bezbariérová izba na vyžiadanie.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky (8.00-10.00) a večera formou bohatých bufetových stolov prevažne stredomorskej kuchyne. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok. Bezlepková a iná diétna strava na vyžiadanie.
Pláž
-
hotel leží v druhej línii od krásnej piesočnatej pláže, ku ktorej vedie podchod popod miestnu cestnú komunikáciu a železničnú trať. Ležadlá, slnečníky, plážový bar a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
 Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.
Výlet loďou po pobreží
Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Costa Brava a Costa del Maresme
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

MALGRAT DE MAR

Malgrat de Mar je starobylé katalánske mestečko, ktoré leží na pobreží Costa del Maresme medzi mestami Pineda de Mar a Blanes. S Barcelonou ho spájajú priamo železnica aj miestne cesty či diaľnica. Hlavnou turistickou oblasťou je hotelová zóna, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežnej promenády od centra Malgratu až do susednej Santa Susanny. Malgrat de Mar patrí k najvyhľadávanejším letoviskám na pobreží Katalánska. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 70 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Blau Punta Reina **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 327 €
Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri