Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Summer Sun

Španielsko - Costa del Maresme - Santa Susanna # Stiahnuť
Popis
Hotel sa nachádza len pár krokov od pláže a hlavnej promenády na pobreží Costa del Maresme. Pomerne mladé stredisko Santa Susanna je bezprostredne prepojené so starobylým katalánskym mestečkom Malgrat de Mar. Rodiny s deťmi majú možnosť navštíviť vodný park Marineland. Mladé páry ocenia blízkosť hudobných klubov, diskoték a stánkov so suvenírmi.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
50 metrov od pláže a len pár metrov od centra mesta Santa Susanna. Promenádu lemujú reštaurácie s rozvoniavajúcimi španielskymi špecialitami a dobrým červeným vínom, kaviarne, bary, obchody a rôzne zábavné atrakcie pre malých aj veľkých. Hotel je vzdialený 80 km od letiska v Barcelone.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, obchod so suvenírmi. Pre hostí je pripravená večerná zábava, živá hudba a biliard. V blízkosti sa nachádza požičovňa áut a štvorkoliek. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
Izby
-
útulne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (maximálne pre 4 osoby, vrátane infanta). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok) a balkón. Detská postieľka zdarma na vyžiadanie.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov, voda a víno k jedlu v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť v recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom. Bezlepková a iná diétna strava na vyžiadanie. 
Pláž
-
krásna široká piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom prístupná podchodom popod železnicu. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Hostia sa môžu občerstviť v plážových baroch či využiť ponuku vodných športov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach. 

Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku. 

Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov. 

Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou. 

Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

Marineland- očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK. 

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


SANTA SUSANNA

Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

THB Felip **** 26.6.2024 - 10.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
2 074 €
Blau Punta Reina **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 327 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri