Last Minute

Hotel Summer Sun

Hotel sa nachádza len pár krokov od pláže a hlavnej promenády na pobreží Costa del Maresme. Pomerne mladé stredisko Santa Susanna je bezprostredne prepojené so starobylým katalánskym mestečkom Malgrat de Mar... Čítať viac
od 1 004 € 773 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 04.08. - 11.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 069,00 € 773,00 €
 • 11.08. - 18.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 1 054,00 € 803,00 €
 • 18.08. - 25.08.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 004,00 € 783,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Ostatné doplatky: plná penzia 25 EUR/os./7 nocí, 15 EUR/dieťa 2-14 rokov/7 nocí, all inclusive 160 EUR/os./7 nocí, 1/1 izba 180 EUR/7 nocí. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Hotel Summer Sun - viac informácií

Hotel sa nachádza len pár krokov od pláže a hlavnej promenády na pobreží Costa del Maresme. Pomerne mladé stredisko Santa Susanna je bezprostredne prepojené so starobylým katalánskym mestečkom Malgrat de Mar. Rodiny s deťmi majú možnosť navštíviť vodný park Marineland. Mladé páry ocenia blízkosť hudobných klubov, diskoték a stánkov so suvenírmi.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
50 metrov od pláže a len pár metrov od centra mesta Santa Susanna. Promenádu lemujú reštaurácie s rozvoniavajúcimi španielskymi špecialitami a dobrým červeným vínom, kaviarne, bary, obchody a rôzne zábavné atrakcie pre malých aj veľkých. Hotel je vzdialený 80 km od letiska v Barcelone.
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, obchod so suvenírmi. Pre hostí je pripravená večerná zábava, živá hudba a biliard. V blízkosti sa nachádza požičovňa áut a štvorkoliek. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
útulne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (maximálne pre 4 osoby, vrátane infanta). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok) a balkón. Detská postieľka zdarma na vyžiadanie.
krásna široká piesočnatá pláž s hrubozrnným pieskom prístupná podchodom popod železnicu. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Hostia sa môžu občerstviť v plážových baroch či využiť ponuku vodných športov za poplatok.
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov, voda a víno k jedlu v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť v recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a v časoch určených hotelom. Bezlepková a iná diétna strava na vyžiadanie. 
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Costa del Maresme

Informácie o krajine a stredisku

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


SANTA SUSANNA

Santa Susanna je novopostaveným prímorským strediskom a je známa svojimi krásnymi, dobre udržiavanými plážami s pieskom, zelenými parkami a pobrežnou promenádou, ktorá plynule prechádza do strediska Malgrat na pobreží Costa del Maresme. Pri promenáde nájdete väčšinu obchodov, reštaurácií so stredomorskými špecialitami, rázovitých barov s kokteilmi a diskoték. Každý utorok sa konajú miestne trhy pred hotelom Indalo Park. Medzi Santa Susannou a Pinedou je športové stredisko (Dunas). Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 60 minút.

Naši partneri