Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rosa Nautica

Španielsko - Costa del Maresme - Malgrat De Mar
Popis
Výborná poloha, chutná strava, ústretový a priateľský personál z neho robia miesto, ktoré si hostia zamilujú a vždy sa doň radi vracajú. Je ideálnym východiskom za výletmi po katalánskom pobreží. Barcelona, perla Katalánska, je ľahko a pohodlne dostupná železničnou dopravou.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  
Poloha
-
priamo pri piesočnatej pláži, len 5 minút od centra s reštauráciami, barmi a bohatými nákupnými možnosťami. Stredisko je plné zelených parkov, ktoré ponúkajú oddych, šport či zábavu pre malých i veľkých. Girona je vzdialená 40 km od hotela a centrum Barcelony 55 km, kam sa pohodlne dostanete autobusovou alebo železničnou dopravou. Medzinárodné letisko v Barcelone je vzdialené 65 km.
Hotel
-
recepcia, úschovňa batožiny, reštaurácia, bar (9.00-24.00), bazén s časťou pre deti, terasa na slnenie s ležadlami a slnečníkmi, biliard (za poplatok), fitnescentrum. Pre dospelých je pripravený denný aj večerný animačný program, pre deti miniklub (5-11 rokov). Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Pre hostí je tiež k dispozícii požičovňa áut za poplatok.  
Izby
-
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (max. 3 dospelí a dieťa). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar alebo chladničku (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón s posedením. Detská postieľka na vyžiadanie a za poplatok. Izba superior s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo) ponúka minibar zdarma, výhľad na more alebo na bazén za príplatok.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky (8.00-10.30) a večera (19.30-21.00) formou bohatých bufetových stolov medzinárodnej aj tradičnej španielskej kuchyne. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok.
Pláž
-
od krásnej pláže s hrubozrnným pieskom a prudším vstupom do mora hotel delí len miestna cestná komunikácia a železnica. Pláž lemuje dlhá a rušná promenáda. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.
Costa Brava a Costa del Maresme
Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

MALGRAT DE MAR

Malgrat de Mar je starobylé katalánske mestečko, ktoré leží na pobreží Costa del Maresme medzi mestami Pineda de Mar a Blanes. S Barcelonou ho spájajú priamo železnica aj miestne cesty či diaľnica. Hlavnou turistickou oblasťou je hotelová zóna, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežnej promenády od centra Malgratu až do susednej Santa Susanny. Malgrat de Mar patrí k najvyhľadávanejším letoviskám na pobreží Katalánska. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 70 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri