Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****+

Sumus Monteplaya

Španielsko - Costa del Maresme - Malgrat De Mar # Stiahnuť
Popis
Moderný hotel s úrovňou poskytovaných služieb, ktorá uspokojí aj náročnejších hostí. Je ideálnym miestom na oddych od detského džavotu, pre mladých i starších, pre páry aj partie kamarátov, pretože hotel je určený len pre osoby staršie ako 16 rokov.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
iba 50 m od rozľahlej piesočnatej pláže, na ktorú sa dostanete podchodom popod miestnu komunikáciu a železničnú trať. V blízkosti hotela je množstvo obchodov, reštaurácií, barov a kaviarní. Asi 10 minút chôdze od hotela leží centrum strediska Malgrat de Mar, 15 minút vlaková stanica so spojením do Barcelony. Vodný park s delfináriom je od hotela vzdialený približne 4 km a letisko v Barcelone 75 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, úschovňa batožiny so sprchou, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, 2 kaskádovité bazény s efektným vodopádom, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Večery hosťom spríjemnia večerné programy v relaxačnej záhrade s ležadlami a barovým servisom. Fitnescentrum a wellness centrum za poplatok – vnútorný bazén, sauny, jacuzzi a iné procedúry. Wi-Fi internetové pripojenie v celom hoteli zdarma.
Izby
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, Wi-Fi internetové pripojenie, trezor (za poplatok), minichladničku, súpravu na prípravu teplých nápojov a balkón. Možnosť príplatku za izbu COMFORT s bočným výhľadom na promenádu alebo izbu SUPERIOR s výhľadom na bazén alebo na more a s trezorom zdarma.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov s ponukou stredomorských aj tematických špecialít. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si nápoje k polpenzii alebo plnú penziu za príplatok
Pláž
-
široká piesočnatá pláž. Ležadlá a slnečníky za poplatok, hotelové plážové osušky za depozit, sprchy na pláži zdarma. K dispozícii úschovňa osobných vecí a nafukovací zábavný vodný park na mori za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach.
Kláštor Montserrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku.
Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.
Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou.
Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.
Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


MALGRAT DE MAR

Malgrat de Mar je starobylé katalánske mestečko, ktoré leží na pobreží Costa del Maresme medzi mestami Pineda de Mar a Blanes. S Barcelonou ho spájajú priamo železnica aj miestne cesty či diaľnica. Hlavnou turistickou oblasťou je hotelová zóna, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežnej promenády od centra Malgratu až do susednej Santa Susanny. Malgrat de Mar patrí k najvyhľadávanejším letoviskám na pobreží Katalánska. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 70 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri