Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

H10 Rubicon Palace

Španielsko - Kanárske ostrovy - Lanzarote # Stiahnuť
Popis

Na pobreží turistického strediska Playa Blanca sa týči štýlový komplex Rubicon Palace od hotelovej siete H10. Stačí len prechádzka po rozľahlej hotelovej záhrade popri niekoľkých bazénoch a kúpete sa v mori. Hotel si nájde svojich priaznivcov medzi všetkými vekovými kategóriami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

V južnej časti ostrova Lanzarote sa rozprestiera stredisko známe rybárskou tradíciou. Priamo pred hotelom sú užšie pláže, prechádzkou po pobreží sa dostanete na pláž Flamingo vzdialenú cca 1,5 km. Nákupná oblasť Calle Limones, kde nájdete uličky s butikmi, miestne bary, kaviarne a reštaurácie je situovaná 3 km od hotela. Vedľa hotela je škola potápania. Národný park Timanfaya je vzdialený 25 km. Vzdialenosť od letiska je 35 km.

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela, internetový kútik, 5 bazénov pre dospelých (z toho 1 je cez zimu vyhrievaný), 3 bazény pre deti (z toho 2 sú cez zimu vyhrievané), 6 reštaurácií, 5 barov, kaviareň, detské ihrisko, detské animácie, herňa, minigolf, plážový volejbal, multifunkčné kurty, posilňovňa, konferenčné miestnosti.

Izby
-

Hotel ponúka štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady, na krajinu alebo na more (tie na prízemí majú terasu, izby na vyšších poschodiach majú balkón). Junior suity sú priestranné, svetlé a moderne zariadené, obývacia časť je spojená so spálňou. Disponujú priestrannou terasou s výhľadom na krajinu a do záhrady.

Stravovanie
-

raňajky, polpenzia formou bufetových stolov (bez nápojov), all inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, malý snack medzi hlavnými jedlami a drinky. V reštauráciách Janubio, Tabaiba, El Volcan, Dolce Vita a Steak House je počas večere požadované formálne oblečenie.

Pláž
-

Pláže pred hotelom sú užšie, prechádzkou po pobreží sa dostanete na piesočnatú pláž Flamingo vzdialenú cca 1,5 km a pláž Dorada, ktorá je cca 4 km od hotela.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Kanárske ostrovy sú ideálnou celoročnou destináciou, vzdialené približne 100 km od afrického pobrežia. Ostrov Lanzarote je z tých väčších ostrovov najsevernejší a svojim návštevníkom ponúka krásne zlatisté pláže, biele dediny, jaskyne a jedinečný sopečný národný park. Napriek tomu, že ostrov Lanzarote nepraje poľnohospodárstvu, v sopečnom popole sa pestuje hrozno, z ktorého sa produkuje charakteristické kanárske víno, podávané vo vinárstvach alebo miestnych reštauráciách. S ostrovom Lanzarote sa úzko spája meno architekta Césara Manriqueho, ktorý sa pričinil o tom, že okrem jednej výškovej budovy nenájdete na ostrove žiadne domy, hotely ani iné budovy vyššie ako tri poschodia.

A čo by ste mali na ostrove navštíviť? Nenechajte si ujsť Montanas del Fuego (Ohnivé hory), ktoré sú súčasťou Národného parku Timanfaya, ďalej prepadnuté lávové tunely Jameos del Aqua ako jaskynný labyrint alebo botanickú záhradu El Jardín del Cactus s viac ako tisíc druhov kaktusov a iných sukulentov.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri