Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Iberostar Selection Lanzarote Park

Španielsko - Kanárske ostrovy - Lanzarote # Stiahnuť
Popis

Tento exkluzívny a moderný hotel s kvalitnými službami je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú užívať pohodovú dovolenku v krásnom prostredí priamo pri pláži.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

Hotelový komplex je situovaný v peknej turistickej oblasti Playa Blanca. Pýši sa skvelou polohou, priamo pri pobrežnej promenáde, len necelých 200 m od známej a obľúbenej piesočnatej pláže. Centrum mesta s reštauráciami, barmi, kaviarňami a nákupnými možnosťami je vzdialené cca 1 km od hotela. Hotel je vzdialený 30 km od letiska.

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, hlavná bufetová reštaurácia, food truck, pool bar, sport bar, vonkajšie bazény (infinity bazén je v zimných mesiacoch vyhrievaný), bazén so šmykľavkami, detský bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, plážové osušky (za depozit), medzinárodný hotelový program pre deti a dospelých, posilňovňa, detské ihrisko, miniklub, sauna a spa (za poplatok), úschovňa batožiny.

Izby
-

Hotelový komplex tvoria 3 budovy a ponúkajú štandardné izby a rodinné izby, ktoré majú oddelenú spálňu a obývaciu časť s prístelkami vo forme pohovky (možný výhľad do okolia alebo na more). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), WI-FI pripojením zdarma a balkónom.

Stravovanie
-

podľa aktuálnej ponuky

Pláž
-

Necelých 200 m od hotela sa nachádza jedna z najznámejších pláži na ostrove Playa Flamingo, ktorá je piesočnatá a má pozvoľný vstup do mora. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok. Priľahlá pobrežná promenáda ponúka možnosť príjemnej prechádzky.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Kanárske ostrovy sú ideálnou celoročnou destináciou, vzdialené približne 100 km od afrického pobrežia. Ostrov Lanzarote je z tých väčších ostrovov najsevernejší a svojim návštevníkom ponúka krásne zlatisté pláže, biele dediny, jaskyne a jedinečný sopečný národný park. Napriek tomu, že ostrov Lanzarote nepraje poľnohospodárstvu, v sopečnom popole sa pestuje hrozno, z ktorého sa produkuje charakteristické kanárske víno, podávané vo vinárstvach alebo miestnych reštauráciách. S ostrovom Lanzarote sa úzko spája meno architekta Césara Manriqueho, ktorý sa pričinil o tom, že okrem jednej výškovej budovy nenájdete na ostrove žiadne domy, hotely ani iné budovy vyššie ako tri poschodia.

A čo by ste mali na ostrove navštíviť? Nenechajte si ujsť Montanas del Fuego (Ohnivé hory), ktoré sú súčasťou Národného parku Timanfaya, ďalej prepadnuté lávové tunely Jameos del Aqua ako jaskynný labyrint alebo botanickú záhradu El Jardín del Cactus s viac ako tisíc druhov kaktusov a iných sukulentov.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Bluebay Lanzarote *** 20.6.2024 - 27.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 082 €
Relaxia Olivina **** 2.11.2024 - 16.11.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 544 €
Hotel Beverly Playa *** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 135 €
Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri