Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Alua Calas de Malorca

Španielsko - Malorka - Calas de Mallorca
Popis

Hotel Alua Calas de Mallorca Resort ponúka pohodlný pobyt blízko nádhernej piesočnatej verejnej pláže. Ideálne umiestnenie pre hostí, ktorí hľadajú odpočinok aj zábavu na priamom dosahu.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
približne 100 metrov od verejnej piesočnatej pláže. Najbližšie reštaurácie a bary sú dostupné vo vzdialenosti 11 kilometrov. Staré mesto a letisko Palma de Malorka sú umiestnené približne 65 kilometrov od hotela. V okolí nájdete tiež divadlo, ktoré je otvorené počas hlavnej sezóny.
Hotel
-
nepretržitá recepcia, lobby bar, Wi-Fi internetové pripojenie, 6 výťahov, obchod, bankomat, kaderníctvo, sprchy a prezliekárne, lekárnička, parkovacie miesta ako aj TV miestnosť so SAT TV. V exteriéri nájdete záhradu a sezónne vyhrievaný bazén s bezplatnými lehátkami, slnečníkmi a osuškami. Hotel ponúka tiež detské bazény a slnečnú terasu. Pre aktívne trávenie voľného času je k dispozícii fitnescentrum a široký výber vodných športov. Relaxovať je možné vo wellness zóne s masážnymi službami.
Izby
-
 rôzne typy izieb vrátane dvojlôžkových izieb s výhľadom na more, rodinných izieb a junior suít. Vybavenie izieb zahŕňa klimatizáciu, SAT TV a minibar. V prípade potreby sú k dispozícii aj izby prispôsobené pre imobilných hostí.
Stravovanie
-
Stravovacia služba v hoteli ponúka možnosti all-inclusive a polpenzia. K dispozícii je kontinentálne alebo bufetové raňajky. Obed a večera sú tiež podávané formou bufetu. V rámci hotelových služieb nájdete reštauráciu s terasou poskytujúcu široký výber jedál vrátane diétnych, bezlepkových a vegetariánskych možností, a dve bary vrátane pool baru. 
Pláž
-
verejná piesočnatá pláž, kde sú pre hostí pripravené slnečníky a ležadlá. Pláž je taktiež strážená plavčíkom a popri nej sa vlieka promenáda ideálna pre príjemné prechádzky.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri