Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Bella Playa & Spa

Španielsko - Malorka - Cala Ratjada
Popis
Hotel Bella Playa & Spa ponúka komfortné ubytovanie a širokú škálu služieb zhruba 250 metrov od piesočnatej pláže. Klientom je k dispozícii plná vybavenosť vrátane klimatizácie, lobby baru a Wi-Fi, ako aj doprava medzi hotelom a letiskom.
Poloha
-
približne 250 m od piesočnatej pláže, asi 1 km od centra strediska Cala Ratjada. Supermarket a reštaurácia sa nachádzajú len pár metrov od hotela. Od letiska Palma de Malorka je vzdialený približne 80 km.
Hotel
-
klimatizované spoločné priestory, reštaurácia, bar, wellness centrum (jacuzzi, sauna a vnútorný bazén), sprchy s prezliekarňou, úschovňa batožiny, parkovisko, sezónne otvorený vyhrievaný bazén a bazén pre deti, terasa so slnečníkmi a ležadlami. V prípade potreby sú k dispozícii služby lekára, konferenčné priestory pre 40 osôb s vybavením a tenisové kurty. Hotel je bezbariérový a vhodný aj pre hostí na invalidnom vozíku. K objavovaniu okolia si môžete prenajať auto alebo motocykel priamo pri hoteli.
Izby
-
štandardné dvojlôžkové izby alebo superior izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, vlastným sociálnym zariadením, minibarom, SAT TV a Wi-Fi prístupom na internet.
Stravovanie
-
raňajky alebo polpenzia. Raňajky sú podávané formou bufetu, rovnako aj večera. Alkoholické a nealkoholické nápoje za poplatok.
Pláž
-
krátkou prechádzkou od krásnej piesočnatej pláže obkolesenej divokou prírodou. Záliv je ideálny na šnorchlovanie. Bar na pláži za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii - celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
CALA RATJADA 
Malé a pokojné stredisko patrí medzi najlacnejšie na ostrove. Necelé 2 km od centra nájdete fotogenický skalnatý mys, na ktorom stojí romantický biely maják Capdepera z roku 1861.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Hotel BLUESEA Gran Playa *** 3.4.2024 - 10.4.2024
Letecky
polpenzia/plná penzia/all inclusive
cena za osobu od
305 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri