Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

H10 Blue Mar Boutique

Španielsko - Malorka - Camp de Mar
Popis
Boutique hotel ležiaci v blízkosti pláže ocenenej Modrou vlajkou je určený len pre dospelých dovolenkárov. Hotel sa pýši manažmentom zameraným na trvalú udržateľnosť, čo zahŕňa napríklad recyklovanie odpadkov.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
len 50 metrov od mora v blízkosti piesočnatej pláže. Obchody, supermarket a ďalšie lokality sú dostupné do vzdialenosti niekoľkých stoviek metrov. V pešej vzdialenosti je dostupná zastávka autobusu a taxík. V blízkosti sa nachádza tiež golfové ihrisko, ktoré poskytuje zábavu počas hlavnej sezóny. Prístav je vzdialený približne 5 km. Hlavné mesto Palma de Malorka a letisko je vzdialené približne 27 km.
Hotel
-
recepciou, trezor, lobby bar, kaviareň, Wi-Fi internetové pripojenie, 2 výťahy, butik, jacuzzi, úschovňa batožiny, sprchy a prezliekacia miestnosť, salónik so SAT TV, bazén, bezplatné slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne, bar pri bazéne. Za poplatok sú pre hostí k dispozícii služby lekára, práčovne, konferenčné miestnosti a prenájom áut a motocyklov. Vďaka bezbariérovým zariadeniam je hotel vhodný aj pre hostí na invalidných vozíkoch.
Izby
-
štandardné dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more alebo izby superior s priamym výhľadom na more. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, centrálne ovládanou klimatizáciou, sušičom na vlasy, trezorom, minibarom, telefónom a Wi-Fi internetovým pripojením.
Stravovanie
-
raňajky alebo polpenzia. Raňajky sú kontinentálneho typu alebo formou bufetu. Obed a večera sú servírované z à la carte menu. Reštaurácia ponúka možnosti diétneho stravovania(jedlá s nízkym obsahom kalórií, bezlepkové a vegetariánske jedlá). V reštaurácii je žiadúce vhodné oblečenie.
Pláž
-
piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou. Sú tu k dispozícii ležadlá a slnečníky. Pri pláži sa rozprestiera promenáda, ideálna na prechádzky a vychutnanie si morskej atmosféry.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-

 MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

CAMP DE MAR

Pôvodne rybárska dedinka, ktorú preslávili viacere známe osobnosti. Aj napriek modernizácii je stále miestom pre pohodovú dovolenku na jednej z najčistejších pláží ostrova. Leží v zátoke, ktorá chráni pred vetrom a vlnami. Priamo pred plážou leží malý ostrovček s reštauráciou La Illeta, kde sa dostanete úzkym dreveným mostom. Zátoka je ideálna aj na šnorchlovanie.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

THB Felip **** 26.6.2024 - 10.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
2 074 €
Alua Calas de Malorca **** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 455 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri