Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel THB Dos Playas

Španielsko - Malorka - Cala Ratjada
Popis

Hotel THB Dos Playas ponúka pohodlie a dobrú polohu v blízkosti piesočnatej pláže, kde si návštevníci môžu dopriať oddych a slnečné kúpele. Ubytovanie je vhodné pre dospelých hostí, ktorí hľadajú relax v príjemnom prostredí.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
200 metrov od piesočnatej pláže. V okolí, necelých 400 metrov, sú dostupné reštaurácie a bary. Supermarket je vzdialený približne 1 kilometer a pre milovníkov nočného života je v blízkosti diskotéka. Medzinárodné letisko Playa de Malorka je vzdialené cca 80 km.
Hotel
-
klimatizované zariadenie poskytuje 24-hodinovú recepciu, Wi-Fi internetové pripojenie zdarma, výťah, reštaurácia, lobby bar a TV miestnosť so SAT TV. Vonkajší areál hotela zahŕňa bazén s možnosťou prenájmu osušiek a bezplatnými ležadlami. Terasa umožňuje príjemné posedenie na čerstvom vzduchu. Pre objavovateľov miestnej oblasti je na dosah služba požičovne áut a motocyklov. Hotel tiež ponúka predaj fakultatívnych výletov. Pre bezbariérový prístup sú k dispozícii špeciálne upravené priestory pre osoby na vozíku.
Izby
-
90 dvojlôžkových izieb vrátane izieb s výhľadom na more a izieb prispôsobených pre osoby s obmedzenou mobilitou. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, balkón alebo terasu a sú vybavené klimatizáciou, balkónom, trezorom, písacím stolom, sušičom na vlasy, kávovým a čajovým setom a Wi-Fi internetovým pripojením.
Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov alebo polpenzia so servírovanými večerami.
Pláž
-

piesočnatá pláž Platja Son Moll s pozvoľným vstupom do mora. Prenájom slnečníkov, ležadiel a osušiek za poplatok. Ponuka vodných športov za poplatok. Hostia tak môžu komfortne vychutnávať slnečné dni na zlatistom pobreží.

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-

MALORKA Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

CALA RATJADA - malé a pokojné stredisko patrí medzi najlacnejšie na ostrove. Necelé 2 km od centra nájdete fotogenický skalnatý mys, na ktorom stojí romantický biely maják Capdepera z roku 1861.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Aparthotel Alcúdia Beach *** 27.4.2024 - 5.5.2024
Letecky
bez stravy/raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
422 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri