Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Iberostar Cala Millor

Španielsko - Malorka - Cala Millor
Popis

Hotel je vhodnou voľbou pre dospelých (od 16 rokov), ktorí si chcú oddýchnuť od detského džavotu. Vyniká svojou polohou s priamym prístupom na pláž, v okrajovej pokojnej časti inak živého letoviska Cala Millor.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
asi 50 m od piesočnatej pláže, v tichšej časti, na okraji vyhľadáveného a obľúbeného letoviska Cala Millor, v obklopení borovicových hájov. Najbližšie nákupné možnosti nájdete cca 300 m od hotela. Živé centrum s mnohými obchodmi, reštauráciami či barmi a inými atrakciami je cca 1,5 km pešej chôdze. Medzinárodné letisko Palma de Malorka sa nachádza cca 70 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, lobby, hotelová reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén so slnečnou terasou a ležadlami, výťahy, úschovňa batožiny, spa a wellness (za poplatok) s vnútorným vyhrievaným bazénom, menšie fitnescentrum. Pre hostí sú pripravené plážové osušky (za depozit) a príležitostne večerný program. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Izby
-
dvojlôžkové izby štandard (výhľad na okolie), izby s bočným alebo priamym výhľadom na more. Izby majú k dispozícií vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič na vlasy, balkón alebo terasu, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, SAT TV. Trezor a minibar sú za poplatok. 
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia – formou bufetových stolov (bez nápojov), ALL INCLUSIVE – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack medzi hlavnými jedlami vo vybranom čase.
Pláž
-
dlhá piesočná pláž Cala Millor s pozvoľným vstupom do mora pá krokov od hotela, lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

THB Felip **** 3.4.2024 - 10.4.2024
Letecky
bez stravy/raňajky/polpenzia
cena za osobu od
530 €
Aparthotel Alcúdia Beach *** 27.4.2024 - 5.5.2024
Letecky
bez stravy/raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
412 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri