Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Iberostar Cristina

Španielsko - Malorka - Playa de Palma
Popis
Hotel ponúka komfortné ubytovanie s príjemnou atmosférou, kvalitným službami a pekným prostredím v obklopení borovicových stromov.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
250 m od pláže v obľúbenom a vyhľadávanom meste Playa De Palma, pár metrov od mnohých lokálnych atrakcií, nákupných možností či reštaurácii a kaviarničiek. Medzinárodné letisko Palma de Malorka je vzdialené 7 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, hotelová reštaurácia, pool bar, snack bar, lounge bar, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a so slnečnou terasou a ležadlami, krytý bazén, plážové osušky (za zálohu), WI-FI pripojenie, posilňovňa, detské ihrisko, miniklub, medzinárodný animačný program pre deti a dospelých, úschovňa batožiny, tenisový kurt (za poplatok), spa a wellness (za poplatok).
Izby
-
dvojlôžkové izby, trojlôžkové izby, rodinné izby alebo suity. Izby majú k dispozícií vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič vlasov, balkón alebo terasu, telefón, bezplatné WI-FI internetové pripojenie, klimatizáciu, TV, trezor a minibar (za poplatok).
Stravovanie
-
raňajky alebo polpenzia – formou bufetových stolov (bez nápojov). ALL INCLUSIVE soft/light– raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické (3 alkoholické drinky na osobu počas obeda a 3 alkoholické drinky na osobu počas večere) a nealkoholické nápoje, ľahký snack medzi hlavnými jedlami.
Pláž
-
pekná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, kde si hostia môžu vychutnať slnko a more. Plážové slnečníky a ležadlá sú za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.

Playa de Palma je letovisko obkolesené palmami a prímorskou promenádou. Rodiny s deťmi očarí široká ponuka vodných športov či aquapark Aqualand El Arenal. V noci sa život presúva do barov, gurmánskych reštaurácií a nočných klubov sršiacich bujarou zábavou do skorých ranných hodín.
Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Hotel BLUESEA Club Marthas **** 26.6.2024 - 3.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
831 €
Hotel BLUESEA Piscis *** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
827 €
Caybeach Sun *** 4.7.2024 - 11.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
714 €
Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri