Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Iberostar Selection Llaut Palma

Španielsko - Malorka - Playa de Palma
Popis
Hotel IBEROSTAR SELECTION LLAUT PALMA vyniká svojou polohou neďaleko pláže a ponúka luxusné ubytovanie pre hostí od 16 rokov. S moderným vybavením, vrátane vonkajšieho vyhrievaného bazéna, sa stane ideálnym miestom pre vašu oddychovú dovolenku.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
v príjemnej blízkosti pláže, vzdialenej približne 400 metrov. Centrum mesta je vzdialené okolo 17 kilometrov, ale najbližšie nákupné možnosti len 150 m od hotela. Letisko Palma de Malorka je vzdialené len 9 kilometrov.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, lobby bar,  Wi-Fi internetové pripojenie zdarma, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, bar s výhľadom na more, bar pri bazéne. Vonkajší areál hotela obohacuje záhrada a celoročne otvorený vyhrievaný bazén so slnečníkmi a ležadlami zdarma. Súčasťou hotela je aj wellness centrum (za poplatok) so saunou a vírivkou a fitnescentrum.
Izby
-
priestrannejšie dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more alebo výhľadom na bazén, deluxe izby a junior suity. Každá izba je vybavená klimatizáciou, televízorom, minibarom (za poplatok), trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy.
Stravovanie
-
Hostia môžu využívať rôzne stravovacie režimy vrátane all-inclusive, polpenzie alebo len raňajok. Jedlá sa podávajú formou bufetových stolov v reštaurácii hotela. K dispozícii je tiež bazénový bar a izbová služba.
Pláž
-
len 400 metrov od príjemnej piesočnatej pláže. Návštevníci môžu tráviť dlhé hodiny relaxom a opaľovaním pri mori alebo sa venovať rôznym vodným aktivitám. Ležadlá a slnečníky na pláži sú k dispozícii za poplatok, osušky za depozit.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Playa de Palma
je letovisko obkolesené palmami a prímorskou promenádou. Rodiny s deťmi očarí široká ponuka vodných športov či aquapark Aqualand El Arenal. V noci sa život presúva do barov, gurmánskych reštaurácií a nočných klubov sršiacich bujarou zábavou do skorých ranných hodín.
Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Hotel Beverly Playa *** 29.6.2024 - 7.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
1 135 €
Hotel BLUESEA Club Marthas **** 19.6.2024 - 26.6.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
796 €
Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri