Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

THB Felip

Španielsko - Malorka - Porto Cristo
Popis
Aparthotel Hotel THB Felip, s históriou datujúcou sa do roku 1890, ponúka pohodlne zariadené ubytovanie a rozmanité služby vhodné pre dovolenkujúce páry a jednotlivcov.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
len 50 metrov od pláže a v okolí sa ponúka množstvo barov a reštaurácií. Vzdialenosť od letiska Palma de Malorka je približne 65 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, á la carte reštauráciu, Wi-Fi pripojenie, dva výťahy, wellness s jacuzzi, fitnescentrum, záhradu a sezónne vyhrievaný bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma. Návštevníci si môžu tiež oddýchnuť na terase či v knižnici/čitárni. Pre aktívnych dovolenkárov, ktorí chcú objavovať okolie, je k dispozícii požičovňa bicyklov a neďaleko hotela dostupná požičovňa áut či golfové ihrisko.
Izby
-
jednolôžkové izby s balkónom alebo dvojlôžkové izby s výhľadom na more či záhradu v hlavnej alebo vedľajšej budove. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, sušičom na vlasy, telefónom a Wi-Fi internetovým pripojením.
Stravovanie
-
Hotel poskytuje služby na báze polpenzie alebo len s raňajkami. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov alebo à la carte, obed a večera v rámci set menu alebo à la carte. K dispozícii je bufetová reštaurácia s terasou, servírujúca talianske a stredomorské jedlá.
Pláž
-
Pláž sa nachádza vo vzdialenosti približne 50 metrov od hotela, kde návštevníci nájdu pohodlné lehátka a slnečníky poskytované bezplatne.
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-

MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.


PORTO CRISTO
Čarovná rybárska dedinka na východnom pobreží Malorkyj e vyhľadávaná prevažne britskými a škandinávskymi turistami. Ráz strediska tvorí pôvodná kamenná architektúra v kombinácii s trblietavými bielymi vilami a prístavom pre člny ale aj moderné jachty.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Hotel BLUESEA Gran Playa *** 3.4.2024 - 10.4.2024
Letecky
polpenzia/plná penzia/all inclusive
cena za osobu od
305 €
Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri