Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

H-TOP Calella Palace

Popis
Moderný hotel s vysokou úrovňou poskytovaných služieb a s kvalitnou kuchyňou leží na miernom kopci, obkolesený upravenými parkmi a historickým centrom. Dokonalú stredomorskú atmosféru dopĺňajú priestranné izby a wellness centrum. Hotel je tiež výborným východiskovým bodom k výletom za poznaním katalánskeho pobrežia.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
500 m od širokej piesočnatej pláže, rovnako do historického centra mesta. Nákupné možnosti sú na skok od hotela, vlaková stanica je vzdialená 15 minút pešo. Letisko v Barcelone je vzdialené 70 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, výťah, televízna miestnosť, reštaurácia, bar, vonkajší  bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, bar a jacuzzi na streche. Hostí zabávajú denné a večerné animačné programy a príležitostne živá hudba. Športové aktivity za poplatok – fitnescentrum, biliard, stolný tenis a požičovňa bicyklov. Wellness centrum za poplatok – vnútorný bazén, sauna a jacuzzi. Pre deti detský bazén so šmykľavkou, detské ihrisko a miniklub. Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), chladničku (za poplatok) a balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie za poplatok.
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu alebo all inclusive za príplatok. ALL INCLUSIVE – plná penzia formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach a časoch určených hotelom.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž, na ktorú sa dostanete pohodlne mestskou promenádou a podchodom je vzdialená od hotela asi 10 minút pešo. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, vodné športy k dispozícii u miestnych poskytovateľov za poplatok. Možnosť občerstvenia v plážovom bare za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Večerná Barcelona s fontánami 

- návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach. 

Kláštor Montserrat 

- návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku. 

Andorra 

návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov.    

Girona

- romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou. 

Water World 

- akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.   

Marineland   

- očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK.    

Výlet loďou po pobreží

Informácie o krajine a stredisku
-

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Viedne na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Aparthotel Alcúdia Beach *** 27.4.2024 - 1.5.2024
Letecky
bez stravy/raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
286 €
Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri