Hodnotenie klientov:  8
* * * *
Letecky

Calella Palace

Španielsko - Costa del Maresme - Calella

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Objavte teplé podnebie Španielska opaľovaním sa na terase alebo na pláži. Ochutnajte domácu kuchyňu v bufetoch, reštauráciách a baroch. Zabávajte sa aktivitami a predstaveniami priamo v hoteli. Urobte si svoj pobyt zábavným a oddýchnite si v jednej z priestranných izieb alebo vo wellnesse so svojou rodinou.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
Hotel Calella Palace je obklopený morom a prírodnou krajinou. Nachádza sa na skvelom mieste v blízkosti pláže a historickej štvrte mesta. Jeho stredomorská atmosféra a zariadenia vhodné pre deti z neho robia rodinný hotel s wellness v meste Calella, ktorý je ideálny pre deti, dospelých a fanúšikov katalánskeho pobrežia.
Hotel:
recepcia, výťahy, bazén na plávanie, detský bazén, malý detský splash park, jacuzzi na streche pre dospelých (počas sezóny),mini club, reštaurácia s bufetom, kuchárske show, tematické večery, špeciálne menu (na vyžiadanie), bar, strešný bar, vyhrievaný bazén, fitness, hotelový animačný program, večerné animácie, živá hudba, biliard a stolný tenis za poplatok.
Izby:
339 izieb v príjemných zemitých farbách s klimatizáciou, Wi fi pripojením a balkónom. Izby majú manželskú posteľ, možnosť 2 prísteliek, kúpeľňu s vaňou a WC, sušič vlasov, SAT TV, trezor za poplatok. Detská postieľka zdarma a na vyžiadanie.
Stravovanie:
 bohatá polpenzia formou bufetu. Možnosť doobjednania all inclusive a tiež špeciálneho stravovania.
Pláž:
široká piesočnatá pláž na ktorú sa dostanete pohodlne mestskou promenádou a podchodom je vzdialená od hotela asi 10 minút pešo.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:
Večerná Barcelona s fontánami

- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach. 

Kláštor Montserrat

- orientačná cena dospelí 42 €, deti do 12 r. 29 €, návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku. 

Andorra

- orientačná cena dospelí 65 €, deti do 12 r. 55 €, návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov. 

  Girona

- orientačná cena dospelí 32 €, deti do 12 r. 20 €, romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou. 

Water World

- orientačná cena dospelí 35 €, deti do 120 cm 20 €, akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov.

  Marineland

  - orientačná cena dospelí 31 €, deti do 10 r. 21 €, očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, toboganmi a malou ZOO. Informácie o ďalších výletoch v CK. 

  Výlet loďou po pobreží (podľa trasy)

  - orientačná cena dospelí od31 €, deti do 10 r. 21 €. Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:

ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Viedne na letisko v Barcelone.

COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6157200000, 2.6538800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento